Podcast Main Banner

כל הפרקים


במגרש של הגדולים: מיכל צפיר מארחת את עמרי כספי אנחנו נוטים לחשוב שיש מהות מרכזית אחת שמגדירה אותנו: העבודה שלנו, התפקידים שלנו, מה שחושבים עלינו. בפרק הראשון בפודקאסט, עמרי כספי שובר את תפיסות הערך העצמי המקובלות ומדבר על היכולת להרגיל ולאמן את המוח לאמונות מסוימות.
הכדורסלן הישראלי הראשון ששיחק בליגת ה-NBA, שחקן נבחרת ישראל וקבוצת מכבי תל-אביב, יזם ובעל הפודקאסט THE OMRI CASSPI PODCAST - מספר על תכונות האופי הנדרשות על מנת לכבוש יעדים, על הריטואלים הפרטיים והאימון המנטלי שהפך לחלק בלתי נפרד מדרכו האישית והמקצועית.

הצלחה היא אינדיבידואלית ויכולה לגעת בכולם. השחקנים הטובים בעולם הם לאו דווקא אלו שניחנו בכישרונות וביכולות הטובים ביותר...אני בטוח שבריאות הנפש והעבודה המנטלית הם חלק מכל משחק, מכל הישג, ניצחון או הפסד

איך הוא מתמודד עם פציעה בלתי מתוכננת רגע לפני שציפה לזכות עם הקבוצה שלו באליפות? מה גרם לו להפנים כבר בגיל צעיר שהכל אפשרי? מה מרגש אותו כיום ואיזה עוד חלומות הוא מצפה לשלוף מהמגירה ולקלוע ישירות לסל?

כשהוא אמר לנו שלמידה היא דרך חיים בשבילו – ידענו שהגענו לאיש הנכון במקום הנכון.

עכשיו תורכם >>
  

מבעד למדליה האולימפית: מיכל צפיר מארחת את ירדן ג'רבי האם אנחנו באמת מסמנים לעצמנו מטרות כבר מגיל צעיר?

ירדן ג'רבי זוכרת את עצמה מבקשת מאמא כרטיס לאולימפיאדה כבר בגיל 3. בגיל 6 היא התאהבה בג'ודו ממבט ראשון והחליטה להתמסר לאתגר.
הג'ודוקא הישראלית לשעבר, זוכת מדליית הארד מאולימפיאדת ריו דה ז'נרו (2016), אלופת ישראל, אלופת העולם וסגנית אלופת אירופה בעבר - מעידה על עצמה שלמרות הקריירה המקצועית שהחלה מוקדם, רק בגיל 19 זכתה לראשונה במדליה משמעותית כלשהי. לפניה מעולם לא סומנה בענף כהבטחה.

שאלנו אותה איך ממשיכים תמיד לנוע ולשאוף קדימה?

הלימוד מטעויות הוא הדרך הכי טובה לשפר את עצמך ולהתקדם - כמות הפעמים שהפסדתי באותו אופן או באותה צורה בקרבות שלי היא מאוד קטנה. למדתי כל הזמן לבחון, לשפר ולייעל את עצמי

משיח על מדליות דרך יוזמות יצירתיות בנדל״ן, הרצאות אישיות ודימוי נשי וחברתי - ירדן ג'רבי מעניקה לנו הצצה מיוחדת לתכונות הנדרשות על מנת להגיע להישגים במציאות שמשתנה מדי יום.

מהו חוק ה-24 של ירדן? ומה קורה לספורטאית אולימפית שנלחמת במשך שנים למען אותה מטרה, ביום שבו היא פורשת וצריכה למצוא לעצמה מטרות חדשות?
ירדן ג'רבי יודעת לתת נוק-אאוט לחיים האלה! ואתם? >>

לצחוק כל הדרך אל הדרמה: מיכל צפיר מארחת את שלום מיכאלשווילי כקומיקאי, שחקן, יוצר, מנחה טלוויזיה וחבר בהרכב המצליח מה קשור - שלום מיכאלשווילי נאלץ להתמודד עם אורח חיים אחר לחלוטין מזה שהכיר, בעקבות הקורונה.
מסתבר שגם עבור מי שיודע להמציא את עצמו כל פעם מחדש, על הבמה ומחוצה לה - מדובר בתקופה מורכבת במיוחד.

אין משהו בעולם שמשתווה לרגע הזה שאתה עומד עם חליפה מאחורי הקלעים, עם שני החברים הכי טובים שלך, שומע את הרחש שנייה לפני שהקהל מתחיל להתרגש ולמחוא כפיים

איך מפתחים ייחוד כקבוצה? מהו המדד של שלום להצלחה ומהו בעיניו ההבדל שבין צניעות לשחצנות? שלום מיכאלשווילי חושף בפנינו מה למד על עצמו לאחרונה ומגלה למה 1 ועוד 1 ועוד 1 זה הרבה יותר מ-3.
על כוחה של חברות, אופטימיות ומשפחתיות בדרך להגשמת החלומות שלנו >>

הגוף שבנפש, הנפש שבגוף: מיכל צפיר מארחת את דניאל גל איך הייתם מתמודדים עם מחלה שהופכת אתכם למשותקים מהצוואר ומטה? בגיל 12 לקתה השחקנית המוכשרת דניאל גל בתסמונת גיליאן-ברה ששיתקה כמעט את כל גופה. היא הייתה על כיסא גלגלים ולאחר מכן למדה למעשה לחיות מחדש באמצעות שיקום ארוך ואינטנסיבי.
ללא ספק, תסריט בלתי צפוי עבור מי שהפכה רק מספר שנים לאחר מכן לרקדנית מקצועית בלהקת המחול בת-שבע:

הריקוד חינך אותי לעבודה קשה. האינטליגנציה של הגוף יודעת שאימון מוביל לשלמות, אתה זוכר בגוף את חוסר ההצלחה וכשאתה פתאום מצליח זה קסם

כיצד היכולת שלנו לשתף בסיפורים ובחוויות מאחדת בינינו? למה אנחנו מענישים את עצמנו בניסיון להתגבר על טראומות מהעבר? איזה כוח טמון ביכולת הבחירה שלנו בכל רגע נתון?
דניאל גל, שמרצה כיום על הניצול המיני שחוותה בצעירותה, משמיעה בפרק את קולה החכם, האמיץ והמסקרן כפי שבא לידי ביטוי על הבמה, על המסך ובחיים עצמם. האמת היא שיכולנו להקשיב לה עוד שעות...אבל עכשיו הגיע הזמן שלכם >>

הירשמו לניוזלטר של GANT

תמיד תישארו מעודכנים בקולקציות החדשות | הטבות | מבצעים