Podcast Main Banner

כל הפרקים


הפרקים זמינים גם באפליקציות ההאזנה

 

לא מחפשת השראה: יעל גולדמן מארחת את לייזה פאנלים לייזה פאנלים נולדה בשם חגית ביליה, היא בלוגרית אוכל, מחברת ספרי בישול, יוצרת ומפתחת סדרות טלוויזיה וכותבת ספרי ילדים.

כבר 35 שנה שהיא מרגישה חיילת בודדה..., מאז עזבו את הארץ הוריה ועברו לחיות בחול. מאז היא התחילה לבשל ולהעמיד בכל בוקר סירים כדי להפיץ ריח של בית. הבישול עבורה הוא כמו נגינה, היא אומרת שברגע שיודעים תווים, יודעים לנגן כל יצירה, ככה זה גם בבישול, ברגע שמבינים יכולים לנגן הכל במטבח.

לדבריה: מה אישה צריכה? אהבה, וזה בהחלט גם מה שהיא צריכה, האסקייפ רום שלה הוא המטבח והיא לא מוכנה שאף אחד יפריע לה שם, והיא כבר יודעת שאין דבר כזה, אין זמן, זמן זה משהו שאת יוצרת לעצמך!

בישול בעינה צריך להיות קל, קל ושוב קל, כי החיים מסובכים מספיק היא אומרת. ואם לא מסובכים אז מורכבים ומלאים במשימות ואנחנו הרי רוצים להספיק כל כך הרבה ב-24 שעות ככה שהבישול צריך להיות טעים, בריא ומהיר.

ההתמדה משתלמת: יעל גולדמן מארחת את המדליסט האולימפי אורי ששון אורי ג'ודוקא ישראלי, זוכה מדליית ארד מאולימפיאדת ריו דה ז'ניירו 2016 בקטגוריית המשקל של מעל 100 קג ומדליית ארד מאולימפיאדת טוקיו 2020 בקטגוריית הנבחרות המעורבות. פעמיים ברציפות סגן אלוף אירופה.

הכל התחיל בירושלים של שנות ה-90, בגיל 9 הוא נחשף לראשונה לענף ומאז הכל היסטוריה, לדבריו: זה היה פשוט התאהבות מהרגע הראשון, קודם כל הרעיון הזה שאתה חותר כל הזמן לניצחון, ושאתה מכבד גם את המאמן שלך וגם את המתחרים שאיתך ביחד על המזרן, זה הרגשתי שהשילוב הזה הוא שילוב מאוד מיוחד מאוד יפה. בתור ילד זה נתן לי הרבה ביטחון.

אחרי שהתמיד לאורך שנים התחיל לקצור את הפירות, הסוד שלו הוא מטרות קטנות וקרובות, לא להסתכל רחוק מידי... לדבריו: המטרות הרחוקות הן צריכות להיות בדמיון אבל הן לא צריכות להיות כל יום בראש, אנחנו צריכים לחשוב איך להיות טובים יותר, היום באימון בערב ולמחרת האימון בבוקר, זה מה שספורטאים ברמות הגבהות עושים.

כמה ספורטאי זה ההורים שלו?

זה המון, זה המון, אני חושב שבלי ההורים שלי, בלי התמיכה שלהם אין סיכוי שהייתי מגיע לאן שהגעתי, מצד שני זה גם היכולת להיות, איך אני אומר, היכולת להיות מעורב אבל לא להתערב, לדעת מה קורה.
בתנועה מתמדת: יעל גולדמן מארחת את מיטל וינברג מיטל וינברג, אושיית אופנה, משפיענית רשת, מעצבת אופנה, קריאייטיב דירקטור ומייסדת המותג Oma, שותפה ומייסדת סוכנות מיתוג DMWA.

האג'נדה שלה היא ליצור עולמות חדשים שהם מתחשבים ולוקחים בחשבון את כדור הארץ הזה ואת האיזון שלו ואת זה היא מנסה להעביר, היא מעודדת צריכה אבל הגיונית.

הקולקציה שלה אינה טרנדית, היא מורכבת מפריטים שאפשר לשלב וללבוש בכמה דרכים וצורות, ובך לייצר יותר לוקים לאותם הפריטים. היא מדגישה את האיזון שבין אופנתי לעל־זמני, אלו פריטים שיכולים להראות בהם אלגנטיים והכי ׳פיין׳, אבל הם יתאימו גם לחופשה נינוחה על שפת ים.

בין חברותיה הטובות תמצאו את גל גדות, רותם סלע, מלי לוי, מיה דגן ועוד..

אז מי היא באמת מיטל וינברג? אושיית אופנה רבת פעלים?
מנגישה לכם את החדשות : יעל גולדמן מארחת את יעל אודם יעל אודם היא עיתונאית ואשת טלוויזיה ישראלית. כתבת החינוך ומגישת חדשות בחברת החדשות ובקשת 12, סיימה תואר ראשון בהצטיינות בתקשורת ומנהל עסקים.

בגיל 38, היא מג'נגלת בין העבודה התובענית בתל-אביב וירושלים לבין הבית, ההורות והתשוקה שלה להשפיע לטובה על חיים של אנשים. אני אוהבת להשפיע על חיים של אנשים, זה משמעותי לי להיות מעורבת.

יעל נשואה לים, נשיקה הראשונה שלה מכיתה ו', הולכת אחרי החלומות שלה ובטוחה שעוד תשפר את מערכת החינוך. כששאלנו, מה קריטי מבחינתך לשנות במערכת החינוך היא ענתה: אני חושבת שהיחס מורה תלמיד, מבחינת זה שמורה וירטואוזי יצירתי מדהים ככל שיהיה, כשהוא נכנס לכיתה של 35-40 תלמידים הוא לא מסוגל... נגיד שהוא יראה את אלה שמפריעים או את אלה שמצטיינים, אבל יש הרבה תלמידים שקופים.

כמי שמושרש אצלה ערך החינוך וזה בוער בנפשה יעל מאמינה שיש הרבה מה לעשות ושהמערכת לא במצב טוב, שילד במדינה מקבל מעט מידי השקעה תקציבית, במערכת שהיא מיושנת ומסורתית.

האם היא תרוץ לפוליטיקה לשנות? למה הסטורי יכול לבאס אותה? ולמה היא מרגישה שהיא צריכה להוכיח יותר כי היא יפה?
התחקירים שלו הופכים את המדינה: יעל גולדמן מארחת את חיים אתגר חיים אתגר, נולד בארצות הברית, כשהיה בגיל 4 עלה עם משפחתו לישראל, התחיל את דרכו כסטנדאפיסט כשלמד משפטים וגם משחק והשלים תואר ראשון במחלקת הדרמה של החוג לתיאטרון באוניברסיטת תל אביב.

תקופה קצרה שיחק על מסך הקולנוע ומילא גם מספר תפקידי אורח בכמה סדרות, משם המשיך ככתב ספורט, תרבות, כמנחה ועיתונאי רציני, שעושה כתבות שהופכות את המדינה.

הוא מאמין שעבודה קשה משתלמת! וליתר דיוק, עבודה קשה היא חשובה לצד היכולת לרכוש כישורים.

הוא גדל בבית שהיה בהרבה מובנים הבוהמה הישנה, שאין כבר היום, על כל המשתמש מכך, לדבריו: היו חבורות מאוד מאוד פרועות בבית, היו המסיבות ואנשים מיוחדים יוצאי דופן, חלקם גם קצת מוזרים..., כל החיים חשבתי שאני אתרחק מהעולם הזה.

הוא לא מפחד מהיתקלויות מול המתחזים שהוא חושף, או האיומים שהוא מקבל בזכות התחקירים שלו, מבחינתו המורכבות הרגשית האמיתית היא ללכת עם הקורבנות, לצד העבודה חשוב לו גם להיות בבית עם המשפחה והילדים והוא מצליח למצוא לזה את הזמן, תוכלו לראות בסטורי שלו
שמה את הנשים על המפה: יעל גולדמן מארחת את הילה קניסטר בן דוד הילה קניסטר מנכלית חברת און שחר, יושבת ראש מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל, ויושבת ראש מנהלת הנשים בקריית אונו. הילה מאמינה שרק על ידי קידום אחת של השנייה נוכל לצמצם את פערי הקריירה בין נשים לגברים ולאפשר ליותר נשים להיכנס לתפקידי מפתח.

כבר מעל שני עשורים שהיא פועלת במרץ לקידום נשים ומצליחה! הארגון שהיא ממנכלת מעסיק כ-100 עובדים מתוכם 94 נשים ו-6 גברים, על זה היא אומרת סוג של אפליה מתקנת השאיפה שלה, שבמשק הציבורי כולו, יחסי הכוחות יהיו 50:50 בין גברים לנשים.

התפקיד הכי חשוב שלה הוא להיות אמא, והיא מאפשרת לעובדים שלה לסיים את יום העבודה בחמש, חמש וחצי כדי שיוכלו להיות עם ילדיהם.

איך זה להיות בעולם שמנוהל על ידי גברים? מה הוביל אותה להצלחה? האם הדבר הבא הוא פוליטיקה? כמה פעמים ניסו להכשיל אותה ולשים לה רגלים? הפרק שיגרום לכן לצאת מהבית ולהגיע למשרד בשמחה ובנחישות.
מחשב מסלול מחדש: יעל גולדמן מארחת את צביקה הדר צביקה הדר, מעל 3 עשורים שהוא מתבל לנו את חיי הפנאי, הוא קומיקאי, שחקן, מפיק, מנחה טלוויזיה, שדרן רדיו וסטנדאפיסט ישראלי ומה לא..., כששואלים אותו מה הוא עושה? הוא עונה אני עדיין עושה שטויות ואיך שהוא גם משלמים לי על זה.

לצד ההצלחה המסחררת שהגיע בגיל צעיר ונמשכה כמה עשורים, מתחיל לחלחל גם הגיל ואיתו הפחד להיות פתטי או לא רלוונטי ושיום אחד הכל יגמר, הוא מספר על רכבת ההרים של עולם הזוהר, על אתגרי החיים, ועל הרצון להישאר בתודעת הקהל.

חלום שלו להיות ג'וג'ו חלסטרה, כי הוא הדבר האמיתי! לבוא להגיד מה שאתה חושב בלי לדפוק חשבון, בלי להיות מודע, בלי מי טו, מי אר, יו אר, דר אר, ווי טוגדר... הוא עושה מה שהוא רוצה, אומר מה שהוא רוצה...

צביקה טוען שהוא ממש לא היפוכונדר, הוא לא סובל רופאים ואם הוא לא מת, הוא לא הולך לרופא! אחרי האירוע הלבבי שהיה לו הוא מספר שהכל שמועה, שעובדים עלינו, לא נאונים לא אורות לא כלום, פתחתי את העיניים וראיתי את הרופאה מסתכלת עלי.

למטבח יש כוח מאגי: יעל גולדמן מארחת את שי-לי ליפא שי-לי ליפא, אשת קולינריה, מחברת ספרי בישול, מתכונאית (מפתחת מתכונים), עורכת קולינרית, יוצרת תוכן, מנחה ומגישת תוכניות בישול בטלוויזיה. שי-לי מאמינה שלמטבח יש כוח מאגי, והוא משפיע על כל הבית וכל תחומי החיים.

לשאלה על כך שהעולם קיבלת תפנית מאוד גדולה ותוכניות הבישול עברו לאינסטגרם ולבלוגים ובעצם כל אחד נהיה בשלן, היא עונה: בעיני זה מדהים, כי מי שטובה ומביאה משהו חדש ויש לה את הכתב ואת הרצון היא תצליח. בגלל זה כשמתייעצים איתי אני תמיד אומרת לך על משהו שאתה טוב בו שמעניין אותך וזה יצליח לך, אבל אתה צריך לייצר תוכן, אתה צריך לחדש.

ושי-לי אכן מחדשת ומייצרת לנו תוכן, בשנה האחרונה 2 פוסטים שלה עשו שמות, יש לי חור בלב בצורה שלך, הפוסט שעשה גלים בימים לא ימים, חיבר וסחף אחריו עשרות אלפים מהארץ ומהעולם ונגע בכאב של אזרחים רבים.

את הפוסט השני עד הרגע האחרון היא לא חשבה שבאמת תשתף.. שם היא סיפרה כיצד סבלה בשנה האחרונה מעצבנות, חרדות, הפרעות קשב וריכוז ואיך הבינה שמדובר באיזון הורמונלי.

מתוך אמונה שצריך להקליל את החיים ושאף אחד מאיתנו לא המציא את הגלגל, שי-לי מרכיבה מתכונים יום יומיים מחומרי גלם זמינים שמתאימים לקצב החיים הישראלי, ואת הפרויקטים החשובים שלה פשוט מזמנת לעצמה.

איך היא מזמנת את זה? מה סודות האירוח שלה? מהם 5 החוקים במטבח של כוהנת הבישול? ומה הסוד לנישואים טובים ומאושרים?

מעז יצא מתוק: יעל גולדמן מארחת את אליטה אליטה אופק, תל-אביבית בת 31 ואמא ל-2 בנות, חייה ונושמת אוכל, סיפור חייה כולל עלייה לארץ ישראל בשנות ה-90 כבת לשני הורים חירשים על כל המשתמע מכך, התמודדות וניצחון מהפן החברתי וההתבגרות מהירה עד לחיי היום יום.

רגע אחד של יציאה מהשגרה בגלל תאונה, הפך את חייה לטובה, כיום אליטה בעלת בלוג אוכל בין הגדולים במדינה, המתכונים שלה הכי נצפים ומדוברים

מעצם היותה אדם שחי את העשייה, דבר הוביל לדבר והיא הרחיבה את הבלוג גם לערוץ אינסטגרם משגשג וחנות און ליין שמוכרת את חומרי הגלם בהם היא משתמשת.

אז איך כל התחיל?

אחרי התאונה נהיה לי הרבה זמן פנוי, מהמקום הנזקק בו מצאתי את עצמי (כמעט סיעודי) וברחמים עצמיים, נולד הבלוג הצבעוני, המשמח, המגרה והאופטימי שלי. התחלתי לצלם את הדברים שאני מכינה ומפה לאוזן החברים פשוט העבירו את זה הלאה וזה התחיל, נהיה ביקוש, אנשים שואלים אותי מה המתכון? ובמקום לרשום לכל אחד התחלתי לרשום את זה בסטורי ו... זה פשוט תפס.
מאיפה ההשראה שלך לאוכל?

בחופשות הקיץ הייתי נוסעת עם אחותי לסבתא שלי ברוסיה, יש לה בית שנקרא דאצה זו בקתה קטנה בלב יער והיא מגדלת שם הכל מאפס ומה שיש לאכול זה מה שמגדלים ומכינים... בתור ילדה הייתי צופה בה.... מאוד טרם לי, לראות איך מכינים ריבה, איך מכינים מלפפון חמוץ, בחורף אין שם כלום, אז כל מה שהיה בקיץ, היא הייתה משמרת ומחמיצה, יש לה חדר מלא בצנצנות של שימורים.
אליטה מנגישה לקהל שלה את המנות הכי שוות מהמסעדות הכי שוות ומראה להם שזה ממש לא בלתי אפשרי, ושכל מי שבאמת רוצה יכול להכין בבית מנות אוטנטיות וטעימות שלא יביישו אף שף, וגם נותנת פתרון למי שאין לה זמן להסתובב וללקט את חומרי הגלם על ידי האתר שלה ובו ניתן להזמין את כל מה שצריך למתכון מנצח.
שימו שיר: יעל גולדמן מארחת את סמדר שיר סמדר שיר היא סופרת, עיתונאית, מחזאית ופזמונאית שכבר בגיל 7 החלה לכתוב שירים וסיפורים באופן מקצועי ובגיל 9 נהייתה לעק (עיתונאית קטנה) בשבועון הילדים דאז הארץ שלנו.
היא נחשבת לאחת מהסופרות המצליחות והמוערכות ביותר בארץ ואף זכתה בפרס אקום בתחום הספרות לילדים ונוער.
בפרק שבו היא מתארחת, היא מעניקה זווית חדשה על חייה האישיים כאמא ל-6 ילדים וסבתא ל-8 נכדים, על זוגיות ארוכת שנים ועל חוויות משמעותיות שעיצבו את דרכה ובחירותיה לאורך הדרך.

מאיפה המוטיבציה להמשיך לכתוב?

זה לא בחירה שלי בכלל, זה קורה כמעט מעצמו. אני מתעוררת בבוקר ויוצאת עם הכלבים לטיול וחושבת מה יהיה היום...וזה פשוט קורה. זה מסוג הדברים שבוחרים אותך.

איזה ראיונות בעיתון זכורים לה במיוחד? מהם שלושת הספרים שהכי השפיעו עליה לאורך השנים? למה זה כל כך מסובך לכתוב פשוט ואיך בכלל נולד שם העט שמלווה אותה עד היום?

על החיים שמאחורי השירים ועל הכתיבה כדרך חיים עם אישה מעוררת השראה שמהווה חלק בלתי נפרד מהתרבות הארץ-ישראלית.
עם רעב בעיניים: יעל גולדמן מארחת את רון יוחננוב רון יוחננוב הוא בלוגר ומנחה סדנאות בישול שבזכות כוחה של הרשת החברתית הצליח לאכול לארוחת בוקר את כל המכשולים שעמדו בפניו.
כבר בגיל צעיר בזמן שהחברים שיחקו כדורגל הוא גילגל בעיקר כדורי שוקולד, אבל למרות שתמיד נמשך לסודות המטבח החיים הובילו אותו לעבודה יציבה כפקיד ומנהל נכסים בחברת ביטוח. כשעזב את השגרה הנוחה החל ליזום ולייצר לעצמו הזדמנויות חדשות: סדנאות בישול, פתיחת מסעדה, הקמת בלוג, השתתפות בתוכניות ושיתוף תכנים ברשתות החברתיות.

הדרך הייתה כרוכה בעבודה קשה ובשיעורים מחשלים:

כשסגרתי את המסעדה הגעתי לחובות של מיליון שקל...כל מה שבניתי במשך 30 שנה ירד לטמיון והפכתי להיות שקוף...לקחו לי את האוטו וכמעט לקחו לי את הבית והייתי בתהומות...ומצד שני התחלתי לפרסם מתכונים שעשיתי במסעדה וזה נתן לי פריצה מטורפת

איך שינתה מבחינתו הקורונה את כללי המשחק בעולם הקולינרי? האם באמת להיות בלוגר זה כמו להיות סינדרלה? מהו המתכון שנחשב לבסט סלר שלו עד היום? ואיך השפיע ניתוח השרוול שעבר על האהבה שלו לאוכל?

רון יוחננוב בפרק שמוכיח שיש הרבה יותר ממתכון אחד להגשמת חלומות >>
הגיע הזמן להתלבש: יעל גולדמן מארחת את מיטל ברונר מיטל ברונר היא בלוגרית, סטייליסטית אישית, מפיקה ומרצה בתחום האופנה והסטייל, שלכאורה חיה חיים מלאי ניגודים: היא גדלה בבית דתי, מנהלת כיום אורח חיים מסורתי בתל אביב ועובדת בתעשייה אינטנסיבית ומוחצנת בתחום צבעוני במיוחד.
האישה שאולי ידועה כלפי חוץ בזכות האודם האדום והפאייטים, רואה בסטיילינג כשליחות אישית המחוברת ליכולת שלנו לעשות סדר לא רק בארון אלא גם בלב ובמחשבות.

איך הגעת לעסוק בסטיילינג?

זה משהו שתמיד היה בי. אבל לא היה מקצוע כזה לפני 25 שנה. אני זוכרת את עצמי בכיתה ב' מקנאה במישהי שגרה בקומה שלנו שיש לה חנות בגדים והם נוסעים לתל אביב...תמיד רציתי לבקש ממנה לקחת אותי איתה...במיינד שלי כבר ידעתי שאני רוצה להיות שם אבל עוד לא היו לי את הכלים

איך מוצאים את הקול הייחודי שלנו בעידן של אינסוף אפשרויות? האם טרנדים הם באמת פגי תוקף? למה טישרט לבנה גורמת לנו להיראות צעירים יותר ומהם חמשת הפריטים שכל אחת צריכה במלתחה?
פרק שיפשיט אתכם מהתפיסה העצמית המגבילה, רק כדי להלביש אתכם מחדש>>
רק מילה טובה: יעל גולדמן מארחת את עידו גרינברג המשפטים הקריאטיביים של עידו גרינברג, הידוע כיזם, יוצר ובעל המותג MISMAS, הפכו במהרה לסימן ההיכר שלו ומופיעים כמעט בכל מקום אפשרי: החל מהדפסים על כוסות קפה וחולצות ועד קעקועים ומשפטי השראה בבתי ספר. מי שעסק בפיתוח הפקות ומותגים בתעשיית הטלוויזיה והדיגיטל - הוא כיום מותג העומד בפני עצמו, עם עמוד אינסטגרם מצליח המונה מעל ל-140 אלף עוקבים, הרצאה בטד, שיתופי פעולה וספר חדש בחנויות.

איך קרה המהפך?

הרגשתי בגיל 35 שאני נוגע בקצה תקרת הזכוכית שלי. עשיתי דברים גדולים ובמקביל סיימנו טיפולים כימותרפיים לאחי הקטן שהיה חולה בסרטן...זה הכניס את ההבחנה הזאת של תעשה עכשיו כי אתה לא יודע באמת מה יהיה מחר. בהרבה מצבים המחלה של אחי הקטן מאוד עזרה לי להקליל ולהיות פחות מקורקע

מה משמעות הכינוי מיסמס? איך קשורה היכולת שלו להרכיב משפטים לסדרה גמביט המלכה? מתי חווה את תסמונת המתחזה והאם האינסטגרם יכול לשמש ככלי תרפויטי?

עידו גרינברג לא רק חושב על רעיונות טובים - הוא גם גורם להם לקרות. פרק שמוקדש לאהבה למילים וליכולת שלהן לחולל שינויים לטובה בעולם >>
תסתכלו בקנקן: יעל גולדמן מארחת את יערה ניר כחלון איך מגיעים מיצירות בסטודיו במזכרת בתיה להזמנות גדולות מהחנות המוערכת ABC HOME בניו-יורק ומהרשת הבינלאומיתANTHROPOLOGIE ?

יערה ניר כחלון, בעלת המותג המצליח YAARA, הפכה את התחביב שלה ללימודים, ומשם למקצוע, ולהקמת עסק משגשג שהתחיל בקטן ומאז לא מפסיק לגדול. כלי הקרמיקה שאותם היא יוצרת בעבודת יד, בשפה ובטכניקה ייחודית, הם יפים ופונקציונליים – כולם בגוון לבן, אסתטיים, קלים ועמידים במיוחד. אומנם מדובר בקרמיקה, אבל הסיפור של יערה ניר כחלון הוא בעיקרו סיפור על שבירת תקרות הזכוכית, התמדה והרבה תשוקה והעזה.

איך כובשים את העולם?

פשוט ניסיתי. יום אחד נסעתי עם גיסתי לניו יורק וזרקתי למזוודה כמה כלים...נכנסתי לחנות מדהימה שחלמתי עליה עוד בזמן שלמדתי במנהטן...הסתובבתי במחלקת כלי בית, תפסתי את אחד העובדים ושאלתי אם הוא יכול לקחת את הכלים והקטלוג שלי ולשים על השולחן של הקניינית. למזלי הוא אמר לי כן ולמחרת התקשרו אלי להגיע לפגישה.

איך מפתחים רעיון למוצר? למה היא בוחרת ליצור כלי קרמיקה רק בצבע לבן? מה חשוב יותר -הוויזואליות או הפונקציונליות? פרק חדש על חלומות שנועדו להתגשם >>
כנגד כל הסיכויים: יעל גולדמן מארחת את שירה איסקוב שירה איסקוב, האישה שהפכה בעל כורחה לסמל במאבק לאלימות נגד נשים לאחר שניצלה מניסיון לרצח על ידי בעלה – מתארת ברגישות ובכנות מצמררת את סיפור הישרדותה האישי ואת החיים החדשים שאותם היא בונה כעת, צעד אחר צעד.

מאיפה מוצאים את הכוחות להתמודד עם מציאות שמתפרקת ברגע אחד?

הילד שלי. כואב לי שהוא חווה את החוויה הנוראית הזאת וגדל בלי אבא. אני רוצה לנסות להעניק לו את החיים הכי טובים שיש וחלק מזה זה ליצור הרבה שמחה ואושר בבית

היא חשפה באומץ את תהליך ההחלמה שחוותה והחליטה להוות קול ופנים לנשים שנמצאות במצבים דומים. היא יזמה חוק לשלילת אפוטרופסות במקרה של עבירות אלימות חמורות במשפחה, הדליקה משואה בטקס יום העצמאות וממשיכה לפעול למען תוכנית ממשלתית לשינוי המדיניות הקיימת.

איזה פרטים היא זוכרת מהאירוע? איך נראים החיים שאחרי? לאיזו שגרה היא מייחלת? כנגד כל הסיכויים, שירה איסקוב מעידה על עצמה שהיא אישה חופשיה ומאושרת בפרק שלא משאיר עיניים יבשות.
תכתבו את עצמכם: יעל גולדמן מארחת את ענת לב אדלר עד כמה אתם אוהבים את העבודה שלכם? האם אתם מונעים מתוך ייעוד ותשוקה? ענת לב אדלר היא סופרת, עיתונאית, יוצרת מוצרי תוכן לנשים, מרצה ומנחת סדנאות כתיבה, שבאמצעות גיבורות רבי המכר שכתבה – מתמודדת עם שאלות הנובעות מתוך משברים אישיים וצמתים משמעותיות בחייה.

מה ההבדל לדעתה בין משבר גיל הארבעים לחמישים? למה היא טוענת שזוגיות היא לא נעל סטילטו אדומה? ומה אנחנו יכולים ללמוד ממסעות החיפוש שאנחנו חווים בדרכנו? בסופו של דבר כולנו צריכים את המבט החדש שיגרום לנו להיוולד מחדש. היכולת לחזור ולהתפעם שוב ושוב ממה שיש לנו תלויה רק בנו.

בפרק מעורר מחשבה היא חושפת את מלאכת הכתיבה, את השינויים שחלו במפגש עם הקהל בעקבות הרשתות החברתיות ואת התובנות שמאפשרות להמשיך בעשייה ובתשוקה לחיים שלנו בעידן כל כך דינאמי, מתעתע ושופע הזדמנויות.

האם באמת כל הקלישאות נכונות? בפרק הבא תגלו את החומרים שהיוו השראה לספרים כמו 'אישה בעונת מעבר' ו'כותבת ומוחקת אהבה', את אירועי העבר שהביאו אותה לפעול למען נשים מוכות ואת האתגרים והתהיות שמייצרים סיפורים שיוצאים מן המגירה ונכנסים אל הלב
אייקון מטיריאל : יעל גולדמן מארחת את אליעד כהן הפריצה הגדולה של אליעד כהן, מפיק, דוגמן, איש עסקים עם מעל מיליון עוקבים באינסטגרם - קרתה לגמרי במקרה. תמונה שצילמו אותו כשעבד כברמן התפרסמה במגזין הגייז הבינלאומי 'ספרטקוס' ומשם הדרך לייצג את ישראל בעולם הייתה קצרה. עוד קודם לכן הוא כיכב בסרטוני יוטיוב ובהמשך הפיק את ליין מסיבות ה-PAPA שנחשב כיום לאחד הליינים המובילים למסיבות גייז בינלאומיות. בין היתר, הקים מיזם מצליח בשם Gay-ville ומייצר קולקציות של פריטי אופנה ייחודיים. בקיצור, גיי אייקון שנולד בעכו, השתחרר משירות קרבי בצבא וכבש את העולם הגדול בלי שום הכנה מוקדמת. אז מה שומר עליו עם רגליים על הקרקע וראש שלא מפסיק לחלום?

המון עבודה עצמית...כל לילה לפני שאני הולך לישון אני עושה חשבון נפש...תמיד לזכור מאיפה באתי ולא לתת להצלחה לסנוור. צריך לדעת לשמור את האנשים הטובים שאכפת להם ממך קרוב וזה הסוד לשמור על השפיות וההצלחה

איך ממנפים הצלחה פתאומית לקריירה משגשגת? איך חיים עם הגעגועים לבית ולמשפחה? כיצד התמודד עם הטרגדיה האישית שפקדה אותו? שיחה מרתקת עם האיש שגאווה ותעוזה הביאו אותו הכי רחוק שאפשר >>
אישה לאישה עזרה: יעל גולדמן מארחת את טל חמווי טל חמווי, פמיניסטית, עיתונאית ואקטיביסטית, היא לוחמת צדק שכבר מילדות גילתה מודעות מיוחדת לעוולות חברתיות:

שמתי לב לדברים האלה סביבי מגיל קטן, זה משהו שהייתי רגישה אליו, כמו שיש למישהי שמיעה מוסיקלית והיא שומעת צלילים שאחרים לא, עבורי הדברים האלה זעקו לי בפנים גם כשהייתי קטנה...זה הדברים שדיברתי, חייתי, והם אלה שהדליקו אותי. מה שעניין אותי זה לעשות דברים בתגובה למה שמכעיס אותי...לעשות צדק

יחד עם שותפתה איריס שטרן-לוי היא ייסדה את עמותת המכללה שמטרתה לתת מענה לנשים שמנסות לצאת ממעגל הזנות וממצבי אלימות קשים. במסגרת פעילות העמותה הן עוברות טיפול נפשי משקם ומקבלות כלים ומיומנויות לשילוב תעסוקתי במגוון תחומים.

למה היא טוענת שהפמיניזם הציל את חייה? כיצד הלימודים במכללה עוזרים לנשים לגלות ולהגשים את החלומות שלהן? האם זנות היא תופעה מושתקת בחברה הישראלית? בפרק הבא טל חמווי לוקחת אותנו למסע מעורר השראה על היכולת לנקוט עמדה, לחולל שינוי משמעותי בעולם ולהפוך את העשייה למען הצדק לעבודה במשרה מלאה >>
חיה בלנד משלה: יעל גולדמן מארחת את ליבי נחימובסקי לליבי נחימובסקי, חבדניקית מכפר חבד, אמא ל-6 ילדים, הידועה בזכות האינסטגרם כליבי-לנד, יש כוח על שכולנו היינו רוצים לעצמנו: שמחה תמידית.

היא התחתנה בשידוך בגיל 18 ואחרי שנים בעבודה משרדית נתקלה בפרסומת לקורס הגשה טלוויזיונית והחליטה לממש את התשוקה שלה לתחומי הבמה. חמושה במצלמה שהפכה לחברתה הטובה ביותר, היא הקימה עמוד אינסטגרם אהוד במיוחד המהווה צוהר אל עולמה הפנימי, אל אורחות החיים של הקהילה שסובבת אותה ואל קו התפר שבין העולם החילוני לעולם הדתי.

פשוט ידעתי שאני נורא אוהבת את זה וזה לא עניין אותי איך הסביבה מקבלת את זה. אני 100 אחוז בתוך זה ומכירים אותי גם בתל אביב וגם בבני ברק

האישה האופטימית שהשתתפה בעבר בתוכנית ריאליטי, שהקימה עם משפחתה בית חבד בכרתים ושלא מפסיקה להיות בעשייה יצירתית גם מבעד לערמות הכביסה והבישולים, קוראת תיגר על מגבלות ומוסכמות חברתיים.

לאיזה עולם היא מרגישה שייכת יותר? איך ניצלה את תקופת הקורונה למינוף מקצועי ולמה באמת חשוב להיות בשמחה?

הפרק הבא ייתן לכם בוסט של אנרגיה >>
מי מפחד מביקורת? : יעל גולדמן מארחת את אמיר קמינר האיש שנוגע בחומרים שמהם עשויים חלומות כדי להביא את הסיפורים הכי מעניינים לתקשורת, הפסיק לכתוב ביקורות רעות ורק לפני מספר שנים רכש לעצמו טלפון נייד. יעל גולדמן פגשה את העיתונאי אמיר קמינר, מבקר המוזיקה, הקולנוע והמסעדות המיתולוגי, לשיחה כנה – הפעם על תקן מרואיין.
הוא נודע כאישיות בולטת בחיי הלילה של תל אביב והכניס ז'רגון חדש לחיי הקהילה הלהטבית, אבל לא הרבה לחשוף את חייו האישיים.

איך אפשר להפריד בין השגרה השוטפת לנוכחות באירועים נוצצים ולעבודה בסביבת הכוכבים הכי גדולים בעולם?

אני עדיין הילד מהמושב שהגיע למקומות הכי זוהרים אבל אני יודע שאני צריך לקחת את זה בעירבון מוגבל. אני נכבש בזה, אני מהופנט, יש לי משבר כשאני חוזר מפסטיבלים אבל אני יודע שזה לא החיים האמיתיים. החכמה היא לשרוד וזה ששרדתי בתקשורת הישראלית זה דבר שאני מתגאה בו.

האם קיים מקום ליצירה קולנועית בעידן המסכים הקטנים והטרנספורמציה הדיגיטלית? כיצד השפיעו עליו רגעי השיא בקריירה?

אמיר קמינר עונה על שאלות שנוגעות גם לביקורת עצמית ומוכיח שלכולנו יש עוד מה ללמוד >>
תיכנסו ל-ZONE : יעל גולדמן מארחת את ענת אשר כבר שנים שהמתכון של ענת אשר לבורקס דפי-אורז מככב ברשת, בתוכניות אירוח ובמדורים ועכשיו יש לכם הזדמנות להבין למה!

ענת אשר, נטורופתית בשיטת הזון, מתחזקת עמוד אינסטגרם פעיל במיוחד ברשת, מרצה ועורכת סדנאות, מלווה בקליניקה שלה אנשים בתהליכים משני חיים – כמו זה שחוותה בעצמה.

שיטת הזון שאותה למדה ופיתחה נועדה להתאים לאורח החיים של ה-121:
בניגוד לדיאטות אחרות, אין תפריט. החיים מלאים בסיטואציות שמערבות אוכל...ואם לא מלמדים את הבסיס אז אין כלים לקבל החלטות. לא צריך להיצמד רק לתפריט כי ברגע שיודעים שבכל סיטואציה בארץ ובחול יש מה לאכול, אפשר להתנהל בהצלחה
בפרק שעוסק באוכל אבל נוגע בעיקר בדימוי העצמי שלנו וביכולת לקחת שליטה על סדר היום, היא מספרת על סוגיות הנוגעות לחינוך ולהפרעות אכילה, לשינוי הרגלים וקבלת החלטות.

מה קורה לאנשים שיום אחד מסתכלים במראה ומפסיקים לזהות את עצמם? מהו הסוד לחיים בריאים? ואיך אפשר להפסיק עם הדרמות במטבח? כל זה ועוד בפרק הבא >>
יש מישהו בבית? - יעל גולדמן מארחת את מריומה בפרק הראשון של העונה החדשה של GANT TALKS בחרנו להביא סיפור שממשיך להדהד לנצח בלבבות כל מי שנקרה בדרכו.

קבלו את מריומה קליין שנטי – מייסדת בית השנטי, יזמת, מרצה, מדליקת משואה ומייסדת עמותת בית השנטי. כבר יותר מ–35 שנה היא מקדישה את חייה לנוער בסיכון: כ-60,000 ילדים ובני נוער שחוו התעללות קשה ונפלטו אל הרחוב, עברו תחת קורת הגג של בית השנטי וזכו להזדמנות שנייה לחיים. באמצעות שיטת הטיפול הייחודית שיצרה, המספקת מעטפת תומכת ורציפה – הם מצליחים לחזור למסלול ולבחור בעתיד מחדש.

כמי שחוותה בעצמה התעללות, מריומה מספרת על רגע ההארה שהביא אותה לפתוח את ביתה בפני זרים גמורים בתחילת הדרך: בגיל 21, בעקבות מפגש עם נערה שנאנסה, היא מבינה את השליחות שלה בעולם ואת הכוח המרפא שטמון בעזרה לאחרים.

בשיחה פתוחה, היא מספקת הצצה לעולם שבו הבחירה והאחריות האישית מתעלים מעל נסיבות הזמן והחיים.

אל תגיעו עם שאלות מוכנות, אתם עומדים לגלות שלפעמים השינוי מתחיל ברגעים שבהם אנחנו נותרים חסרי תשובות >>
לצחוק כל הדרך אל הדרמה: מיכל צפיר מארחת את שלום מיכאלשווילי כקומיקאי, שחקן, יוצר, מנחה טלוויזיה וחבר בהרכב המצליח מה קשור - שלום מיכאלשווילי נאלץ להתמודד עם אורח חיים אחר לחלוטין מזה שהכיר, בעקבות הקורונה.
מסתבר שגם עבור מי שיודע להמציא את עצמו כל פעם מחדש, על הבמה ומחוצה לה - מדובר בתקופה מורכבת במיוחד.

אין משהו בעולם שמשתווה לרגע הזה שאתה עומד עם חליפה מאחורי הקלעים, עם שני החברים הכי טובים שלך, שומע את הרחש שנייה לפני שהקהל מתחיל להתרגש ולמחוא כפיים

איך מפתחים ייחוד כקבוצה? מהו המדד של שלום להצלחה ומהו בעיניו ההבדל שבין צניעות לשחצנות? שלום מיכאלשווילי חושף בפנינו מה למד על עצמו לאחרונה ומגלה למה 1 ועוד 1 ועוד 1 זה הרבה יותר מ-3.
על כוחה של חברות, אופטימיות ומשפחתיות בדרך להגשמת החלומות שלנו >>

אופנה מהחלומות: מיכל צפיר מארחת את טל אלבלנסי פרבר היא גדלה באווירה של בדים, צבעים ואסתטיקה ופיתחה את טעמה הייחודי כבר מגיל צעיר, למרות שאולי הייתה טום בוי למראית עין. אושיית האופנה, יוצרת התוכן ועורכת האופנה של מגזין גו סטייל לשעבר, טל אלבלנסי, זוכרת את הרגע שבו דיפדפה לראשונה בחייה ב- TEEN VOGUE כרגע מכונן.

מה צריך כדי להצליח לבנות קריירה מקצועית וייחודית בעולם האופנה? איזה תפקידים קיימים היום לכל מי שמעוניין לעסוק בתחום? איך הקורונה השפיעה על מגמות באופנה ואיך מתרחשים שינויים אמיתיים בענף שמכתיב לכולנו איך לראות ולהיראות?

על דפוסי התנהגות וצריכה, על מקומה של האופנה בתרבות ועל האותנטיות שלנו בחיים וברשת: תקשיבו טוב, כי יש לכולנו עוד הרבה מה ללמוד >>

מילה של סוויסה: מיכל צפיר מארחת את ערן סוויסה כתב הבידור של ישראל היום ואושיית הרשת המדוברת ערן סוויסה, משוחח עם מיכל על הדרך המקצועית שלו כעיתונאי ואיש תקשורת ועל השינויים שחלו בה עם התפתחות המדיה החברתית.

כיצד מוצאים את הסיפורים הכי מעניינים? איך יודעים מה מושך את הקהל? מה עושים עם סקופ טוב ביד? ואיך מייצרים ביטוי אישי ויכולת השפעה ברשת?

בתוך עולמות האינסטגרם, אני מנסה היום לתקוף את הדברים ממקום אחר, בטור דעה, בדיחה, משהו בלעדי שאין לאנשים אחרים...

עוקבים אחריו באינסטוש? יש לכם את כל הסיבות לעקוב אחריו כל הדרך לפרק הבא >>

סופר וומן של החיים: מיכל צפיר מארחת את ליבנת קופיט היא יזמת, אמא במשרה מלאה, בעלת מותג התכשיטים והביגוד המצליח LA LUNA ומנהלת בכירה בחברת מייקרוסופט. ב-24 השעות שעומדות לרשותנו ביום – נדמה שליבנת קופיט מצליחה לעשות כמעט הכל.

מכירות מתחילות בלהקשיב וזה משהו שהוא זהה בכל תעשייה שבה אתה נמצא. אם אני יושבת מול לקוחות במייקרוסופט או ארגונים גדולים שרוצים לעשות שינוי או אם אני מסתכלת על הקהילה של המותג שלי - זה מתחיל בלהקשיב למה הם צריכים, מה הם רוצים, מה הם מחפשים ואולי לא מוצאים. כשיש את יכולת ההקשבה הזאת ואתה מחבר לה את התשוקה הגדולה שלך לפתור משהו ולעשות אימפקט על משהו – אז אתה מייצר משהו שאפילו לא צריך לדחוף ולמכור, כי הוא כבר קורה לבד

איך מנהלים במקביל שתי קריירות מגוונות ומשגשגות? איך מצליחים לפצח את המוצר שלך בעולם של שפע אינסופי? ואיך צומחים מעסק קטן לעסק גדול ומוכר בצורה נכונה? אישה אחת, אלף תובנות חשובות: פרק שהוא שיעור חשוב לכל בעל עסק שרוצה להמשיך ללמוד ולהתפתח >>

הכדור במגרש שלכם: מיכל צפיר מארחת את לירן שטראובר לירן שטראובר, מהשוערים המיתולוגיים והמוערכים של מכבי תל אביב ונבחרת ישראל לשעבר, מספר על הדרך שעשה בעולם הכדורגל ועל האופן שבו למד ללכת מחדש בסיום קריירת הספורט שלו ובתקופת הקורונה הנוכחית.

אתה אף פעם לא מבין מהו רגע הפרישה, עד לרגע עצמו...אתה מתעורר ומבין ששגרת החיים משתנה לחלוטין אחרי שנים של ריטואל קבוע...

איך מטפחים כישרון מגיל צעיר? איך מתמודדים עם התקשורת ועם מערכת היחסים עם הקהל? ומה אנחנו יכולים ללמוד מתקופת הקורונה על עצמנו ועל העתיד שלנו?

שיחה מפתיעה ומסקרנת עם האיש שמעיד על עצמו שהוא יודע להפוך כל לא לכן >>

לפלרטט עם חלומות - מיכל צפיר מארחת את שירה ברזילאי היא ידועה כ- @קוקטית, אמנית בינלאומית, ציירת וכוכבת עולה בשמי האינסטגרם – עם יכולת יוצאת דופן להביע את טביעת האצבע הייחודית שלה בכל מה שנקרה בדרכה.

הבנתי שהפיד שלי צריך לשקף את היצירה ואת המהות שלי בתור אומן...שצריך לספר סיפור. האינסטגרם זה כמו ספר חיים ואתה מחליט איזה פרק אתה מספר היום. צריך שתהיה שפה קוהרנטית שמייצגת אותך...המטרה שלי כשאני מעלה פוסט היא שעוד לפני שרואים מי העלה אותו – ישר מזהים שזה הקו האישי שלי

איך מפתחים קריירה בינלאומית בתחום האומנות? האם אומנות היא עניין של אימון ותרגול? למה חשוב ליצור חזון לעתיד כדי להצליח להתקדם? שיחה על כישרון והגשמה מקצועית שהמשיכה במחשבות על אהבה, זוגיות ואפילו שאיבת ביציות >>

לרקוד כאילו אף אחד לא רואה אותך: מיכל צפיר מארחת את איתי גאלו ימי הקורונה אולי השכיחו מאתנו את חיי הלילה, האירועים והמסיבות, אבל ה-די.ג'יי המוכר והאהוב בסצנה, איתי גאלו, אף פעם לא באמת עוצר במקום. בגיל 10 הוא כבר ידע מה הוא רוצה לעשות כשיהיה גדול וגילה את התשוקה שלו לחיים באמצעות המוזיקה והיכולת לשמח אנשים.

כשהתחלתי את הקריירה שלי כדי.ג'יי אמרו לי שדי.ג'יי זה לא אומן, אבל הייתה לי אמונה וידיעה שזה כן...חלק מהאומנות זה לבחור את השירים, להרגיש את הקהל, לספר את הסיפור, הדרך להציג את הדברים ולשדר אותם היא חלק מהעניין. בישראל לא הייתה בזמנו הכרה לדי.ג'יי...צחקו עלי...אבל אני התייחסתי לזה כל הזמן כאל אומנות

איך הולכים כל הדרך עם האמונה האישית? האם אנחנו באמת נולדים עם הידיעה של מה שאנחנו רוצים להיות? ועד כמה אנחנו מוכנים להילחם עבור החלומות שלנו? בפרק הבא תרקדו כל הדרך אל הגשמת מטרות >>

מוטיבציה מעוררת תיאבון: מיכל צפיר מארחת את שאול בן אדרת מסגר לסגר השף והיזם שאול בן אדרת לומד שלחיים אין באמת מתכון קבוע.

בתקופה שבה תחום המסעדנות סופג מהלומות רציפות הוא מבין שצריך להוציא את היצירתיות והחדשנות מחוץ למטבח – אל התובנות העסקיות שיכולות לגרום לעסק לשרוד ולהתפתח.

העשייה שלו בתקופת הקורונה דווקא צוברת תאוצה בפרויקטים משתנים למען הקהילה והאוכלוסיות המוחלשות. זה מה שגורם לו להמשיך לשים את הפוקוס על הדברים החשובים באמת.

מסעדה זה משהו שעובד ללא הפסקה...כשזה איננו אתה מרגיש ריקנות. אבל תמיד צריך למצוא את הדברים שמתחת לשטיח: למשל מפגש זום עם שפים ממדינות שונות בעולם...בסוף זה משתלם וחוזר אליך. אני איש עבודה ואני אופטימי

חם מהתנור: ללמוד על עשייה, כושר המצאה ושיתופי פעולה מהשף שעושה מהם מטעמים >>

INSTAGRAM LIFE: מיכל צפיר מארחת את אניה מרטירוסוב הדוגמנית ואושיית האופנה והסטייל אניה מרטירוסוב ממשיכה להמציא את עצמה מחדש באמצעות הרשת. כמי שהתחילה בענף הדוגמנות המסורתי טרום עידן הרשתות החברתיות, היא יודעת היטב לספר על הצלחה גם כשחוקי המשחק משתנים.

לדבריה, מעולם לא ענתה להגדרת הדוגמנית הקלאסית:

הייתי עוף מוזר...היו לי כביכול את כל הנתונים הדרושים אבל לא במונחים של הארץ...מהר מאוד הבנתי את זה וזה אף פעם לא עצר אותי, ידעתי שאני אצליח ושאני אעסוק בזה, שאעבוד קשה גם אם אצטרך לעשות את הדרך ההפוכה

מה השתנה בעקבות הפעילות שלה באינסטגרם?

זה עולם אחר לגמרי היום...כשהייתי דוגמנית לא נכנסתי לשום בית בישראל...אני מרגישה שעשיתי מעין גילגול. הצלחתי לפצח את פלטפורמת האינסטגרם ולהתכתב איתה ולהיחשף שם. זה גרם לי לספר את הסיפור שלי ולהראות את הצד שלי. הייתי משתפת המון בהורות שלי, בקשיים שחוויתי ביום-יום. הצלחתי להביא גם את עצמי וליצור תקשורת ישירה עם הקהל

על דפוסים משתנים והדרך לקחת אחריות על הסיפור שלכם. איך ואיפה? בפרק הבא <<

לעבוד על שריר ה-FUN: מיכל צפיר מארחת את לאה שנירר אשת העסקים, היזמית, מעצמת הפילאטיס ואושיית הרשת לאה שנירר אף פעם לא מפסיקה להפתיע.

במהלך השתתפותה בתוכנית מעושרות בערוץ 10, היא הבינה שעליה לנווט את המסרים והחוויות האישיות שלה משיח על עושר (ב-ע') לשיח על אושר (ב-א'). היא דיברה בפתיחות על היותה דור שני לשואה, על זוגיות בשלט רחוק, על טיפולי הפוריות שעברה ועל היכולת להגשים ולממש את הפוטנציאל שלנו בכל נקודת זמן.

גם בשיחה עם מיכל היא מבהירה לכולם:

לא, לא תמיד פאן. לקום לבוקר מבואס זה קודם כל להבין שזה בידיים שלנו ולנסות בעצמנו לשנות את המצב. זה לא סיסמאות ולא קלישאה...אין לי את הפריבילגיה להישבר. כאימהות וכנשים אנחנו חייבות להילחם בזה...קודם כל אני מזהה את הקושי והפתרון מול עצמי ואני אומרת: תעשו בשביל עצמכם!

תירוצים לתקופת הקורונה? לא תמצאו פה. מה כן? הרבה אומץ להיות מי שהיא, עמידה בניסיונות מאתגרים וידיעה שאושר אמיתי לא תמצאו בבנק >>

להיות מעכשיו הכוכב הבא: מיכל צפיר מארחת את יואב צפיר הרבה כובעים מאפיינים את איש התרבות, הקולנוע והטלוויזיה יואב צפיר: במאי, מפיק, עורך, תסריטאי ושחקן. אם תשאלו אותו, הוא עדיין בוחר לפני הכל בכובע של איש המשפחה, כשבשנת הקורונה החולפת הוא למד לתמרן בין כל אלה במתכונת מאתגרת ויוצאת דופן.

האם הצלחה מקצועית היא עניין של מזל?

גם למזל יש חלק בהצלחה, אבל מי שיש לו את הכישרון ואת האופי הנכון של חריצות ודבקות במטרה - בסוף יגיע. הוא ימצא את הדלת, את החלון או את המנהרה לזחול בה. וגם אם הוא לא יגיע...זה לא באמת משנה כי הוא עשה. העיקר זה לעשות. להתרכז בעשייה ולא ברעש שמסביב.

אז איך מנהלים את הרעשים שמסיחים את דעתנו? איך תהיו הכוכבים בריאליטי של חייכם? על רייטינג, כישרונות ויצרים אנושיים בעולם דיגיטאלי ודינאמי. צפיית חובה מה שנקרא >>

היופי שבפנים: מיכל צפיר מארחת את מירית גרינברג מירית גרינברג זכתה בתואר מלכת היופי של ישראל בשנת 1997 ולאחרונה עלתה שוב לכותרות בעקבות מאבקה בסרטן השד. בשיחה כנה ואמיצה היא מספרת על הליך הגילוי, הטיפולים וכריתת השד שעברה. מה מביא אותה לחשוף ולשתף ברשתות החברתיות את המלחמה הפרטית שלה? איך היא מוצאת את האמונה והכוח להתגבר על הקשיים שבדרך?

הייתי רדומה עם השנים...איבדתי עניין וחייתי את השגרה. האמונה שלי בעצמי חזרה. המקום הזה של באמת לקחת את עצמך בידיים הלך לאיבוד ולא ידעתי מאיפה להתחיל. אולי באמת הייתי צריכה את הסטירה הזו כדי להתעורר. אני לא בוכה בגלל זה, זה יכול להיות גם הברכה שלי.

מה הופך מאבק למתנה? מה קורה לגוף ולנפש במקומות שבהם אנחנו מגיעים לקצה?
שיחה מרגשת עם אישה שלמדה לאהוב את עצמה >>

לעצב חלומות: מיכל צפיר מארחת את אלון ליבנה המעצב אלון ליבנה מאז ומתמיד ידע לכוון גבוה: הכי גדול, הכי רחוק, הכי טוב.
בגיל 20 כבר עבד בבית האופנה של מעצב העל אלכסנדר מקווין בלונדון ומספר שנים לאחר מכן היה למעצב האופנה הישראלי הראשון שזכה להציג באופן קבוע את הקולקציה שלו בשבוע האופנה הבינלאומי בניו יורק ואפילו נבחר לעצב לכוכבת העל ביונסה:

בזמנו זה היה כמו חלום בלתי מושג...הגעתי לאצטדיון למדידות...אני משפשף עיניים, רואה אותה רוקדת ומופיעה בחזרות...ואני מבין שהיא הולכת ללבוש את השמלה שלי לכל אורך סיבוב ההופעות הבינלאומי

איזה מחיר צריך לשלם כדי להגשים חלומות? מה גורם לנו להמשיך להתאמץ בדרך?

תמיד חשבתי שאני טוב במה שאני עושה, אבל זה מלווה כל הזמן בביקורת עצמית מאוד גבוהה: מחשבות שלא עשיתי מספיק, שלא ניצלתי מספיק את הכישרון. מצד אחד אני מרגיש שאני טוב ומוכשר, מצד שני אין בי זחיחות. אני כל הזמן מחפש להשתפר וללמוד

החיים האמיתיים קורים מאחורי הקלעים של המסלול...
הצטרפו לשיחה על האופן שבו אנחנו יכולים לעצב את החלומות של עצמנו >>

במגרש של הגדולים: מיכל צפיר מארחת את עמרי כספי אנחנו נוטים לחשוב שיש מהות מרכזית אחת שמגדירה אותנו: העבודה שלנו, התפקידים שלנו, מה שחושבים עלינו. בפרק הראשון בפודקאסט, עמרי כספי שובר את תפיסות הערך העצמי המקובלות ומדבר על היכולת להרגיל ולאמן את המוח לאמונות מסוימות.
הכדורסלן הישראלי הראשון ששיחק בליגת ה-NBA, שחקן נבחרת ישראל וקבוצת מכבי תל-אביב, יזם ובעל הפודקאסט THE OMRI CASSPI PODCAST - מספר על תכונות האופי הנדרשות על מנת לכבוש יעדים, על הריטואלים הפרטיים והאימון המנטלי שהפך לחלק בלתי נפרד מדרכו האישית והמקצועית.

הצלחה היא אינדיבידואלית ויכולה לגעת בכולם. השחקנים הטובים בעולם הם לאו דווקא אלו שניחנו בכישרונות וביכולות הטובים ביותר...אני בטוח שבריאות הנפש והעבודה המנטלית הם חלק מכל משחק, מכל הישג, ניצחון או הפסד

איך הוא מתמודד עם פציעה בלתי מתוכננת רגע לפני שציפה לזכות עם הקבוצה שלו באליפות? מה גרם לו להפנים כבר בגיל צעיר שהכל אפשרי? מה מרגש אותו כיום ואיזה עוד חלומות הוא מצפה לשלוף מהמגירה ולקלוע ישירות לסל?

כשהוא אמר לנו שלמידה היא דרך חיים בשבילו – ידענו שהגענו לאיש הנכון במקום הנכון.

עכשיו תורכם >>
  

מבעד למדליה האולימפית: מיכל צפיר מארחת את ירדן ג'רבי האם אנחנו באמת מסמנים לעצמנו מטרות כבר מגיל צעיר?

ירדן ג'רבי זוכרת את עצמה מבקשת מאמא כרטיס לאולימפיאדה כבר בגיל 3. בגיל 6 היא התאהבה בג'ודו ממבט ראשון והחליטה להתמסר לאתגר.
הג'ודוקא הישראלית לשעבר, זוכת מדליית הארד מאולימפיאדת ריו דה ז'נרו (2016), אלופת ישראל, אלופת העולם וסגנית אלופת אירופה בעבר - מעידה על עצמה שלמרות הקריירה המקצועית שהחלה מוקדם, רק בגיל 19 זכתה לראשונה במדליה משמעותית כלשהי. לפניה מעולם לא סומנה בענף כהבטחה.

שאלנו אותה איך ממשיכים תמיד לנוע ולשאוף קדימה?

הלימוד מטעויות הוא הדרך הכי טובה לשפר את עצמך ולהתקדם - כמות הפעמים שהפסדתי באותו אופן או באותה צורה בקרבות שלי היא מאוד קטנה. למדתי כל הזמן לבחון, לשפר ולייעל את עצמי

משיח על מדליות דרך יוזמות יצירתיות בנדל״ן, הרצאות אישיות ודימוי נשי וחברתי - ירדן ג'רבי מעניקה לנו הצצה מיוחדת לתכונות הנדרשות על מנת להגיע להישגים במציאות שמשתנה מדי יום.

מהו חוק ה-24 של ירדן? ומה קורה לספורטאית אולימפית שנלחמת במשך שנים למען אותה מטרה, ביום שבו היא פורשת וצריכה למצוא לעצמה מטרות חדשות?
ירדן ג'רבי יודעת לתת נוק-אאוט לחיים האלה! ואתם? >>

לטפס לפסגות חדשות: מיכל צפיר מארחת את יובל שמלא מאז שהוא זוכר את עצמו הוא נהג לטפס על כל דבר אפשרי. כאשר נחשף לראשונה לקיר טיפוס והבין שמדובר בענף ספורט מקצועי - יובל שמלא מצא לעצמו ייעוד.
אתה לא יכול פשוט לטפס למעלה, אתה צריך לתכנן מראש את הצעדים. לקח לי המון זמן בטיפוס להבין שאם אני רוצה להצליח אני חייב להיעזר בראש וכל פעם לתכנן את מה שאני הולך לעשות
מהו אימון נפילות? איך משפרים אסטרטגיות למידה? מתי יוכל לחזור להתחרות ומה צופן עבורו חלום האולימפיאדה?
שמלא הוא מטפס מקצועני בענף טיפוס הובלה, מהווה חלק מסגל נבחרת ישראל בטיפוס, זוכה אליפות ישראל לשעבר וזוכה העונה הראשונה של תוכנית הריאליטי נינג'ה ישראל
. בשיחה אישית למדנו ממנו איך מטפסים לקראת מטרות ולמה זה כל כך חשוב למצוא דרכים לעשות גם את מה שאנחנו פחות אוהבים. תקשיבו לו, הוא יודע מה הוא אומר >>

הגוף שבנפש, הנפש שבגוף: מיכל צפיר מארחת את דניאל גל איך הייתם מתמודדים עם מחלה שהופכת אתכם למשותקים מהצוואר ומטה? בגיל 12 לקתה השחקנית המוכשרת דניאל גל בתסמונת גיליאן-ברה ששיתקה כמעט את כל גופה. היא הייתה על כיסא גלגלים ולאחר מכן למדה למעשה לחיות מחדש באמצעות שיקום ארוך ואינטנסיבי.
ללא ספק, תסריט בלתי צפוי עבור מי שהפכה רק מספר שנים לאחר מכן לרקדנית מקצועית בלהקת המחול בת-שבע:

הריקוד חינך אותי לעבודה קשה. האינטליגנציה של הגוף יודעת שאימון מוביל לשלמות, אתה זוכר בגוף את חוסר ההצלחה וכשאתה פתאום מצליח זה קסם

כיצד היכולת שלנו לשתף בסיפורים ובחוויות מאחדת בינינו? למה אנחנו מענישים את עצמנו בניסיון להתגבר על טראומות מהעבר? איזה כוח טמון ביכולת הבחירה שלנו בכל רגע נתון?
דניאל גל, שמרצה כיום על הניצול המיני שחוותה בצעירותה, משמיעה בפרק את קולה החכם, האמיץ והמסקרן כפי שבא לידי ביטוי על הבמה, על המסך ובחיים עצמם. האמת היא שיכולנו להקשיב לה עוד שעות...אבל עכשיו הגיע הזמן שלכם >>

חולם בתמונות: מיכל צפיר מארחת את עידו איז'ק הצלם ואושיית הרשת עידו איז'ק גילה את תשוקתו לצילום כבר בגיל 13 ומאז הפך לשם דבר בעולם האופנה והתרבות. הוא שינה את חוקי המשחק של הצילום המסורתי כשהחל לצלם קמפיינים בינלאומיים באמצעות מצלמות של טלפונים סלולאריים.
איך חוזים את המגמות של העתיד? איך מייצרים תוכן נחשק בעולם תחרותי? ומהי החשיבות של אמונה עצמית?
עברתי בין כל כך הרבה אנשים שאמרו לי לא...אבל פתאום בא בנאדם אחד שאמר לי כן! זה יכול לשנות הכל...
איזק משמש כיום כפרזנטור של סמסונג ישראל, בעלי החברה I DO CVM, מעביר סדנאות לצילום בסלולר ומרצה מבוקש בנושא כאחד מיצרני התוכן המובילים בישראל. הוא מעיד על עצמו שחלק מהתהליך הוא לדעת להיות במקום הנכון, בזמן הנכון. אז בקיצור: טוב שבאתם >>

החיים הם לא סיפור הישרדות: מיכל צפיר מארחת את יוסי גינסברג אם תשאלו את יוסי גינסברג, חלומות הם תבנית של המציאות ושום דבר לא נוצר אלא אם כן אנחנו חולמים אותו קודם. ההרפתקן, איש העסקים, הסופר, המרצה והפעיל ההומניטרי יוסי גינסברג ניצל ממסע ביערות הגשם שבאזור טואיצ'י (בוליביה) ב-1981 ומאז מיישם את חוקי הטבע שלמד בכל הדרכים בחייו.
הגיבורים האמיתיים הם הגיבורים של היום-יום. במצב קיצון להיות גיבור זו לא חוכמה... מצבים של קושי הם לא עניין של בחירה, אבל להיות קורבן זו תמיד בחירה!
האיש שהפך את הלמידה לשגרה ואת השגרה להרפתקה, יצליח לעורר גם בכם את הכמיהה לחוות את החיים כמסע >>

חמש יחידות בתקשורת: מיכל צפיר מארחת את איציק לוי כמה פעמים יצא לכם לשמוע את המשפט: תקשורת היא הבסיס להכל?
עבור איציק לוי, סגנונות ומיומנויות תקשורת הם הכלים שבזכותם הפך למאמן בעל מוניטין בעולם האימון וההתפתחות האישית והמקצועית.
תקשורת אפקטיבית מובילה ליצירת אפקט...לא רק במובן של סגירת עסקה וכסף, אלא השפעה. להצליח לזרוע משהו בקרבו של אדם איתו אני מתקשר ובהמשך לראות כיצד זה ינבט

איזה סגנון תקשורת מאפיין אתכם? האם חולשה יכולה להיחשב גם כחוזקה? והאם אתם מנהלים תקשורת פנימית עם עצמכם?
לוי הוא מאמן לתקשורת אפקטיבית, מרצה ופרפורמר - מנחה מופעי אימון , מוביל תהליכי סדר ארגוני ומאמן אישי בתהליכי בוסט. מקולו הייחודי על שפת התקשורת האפקטיבית תוכלו להבין מהו האפקט שאותו אתם מבקשים להשאיר בעולמכם >>

להיות אייטם: מיכל צפיר מארחת את גלי בראון עד כמה אתם אוהבים את העבודה שלכם? האם אתם מונעים מתוך ייעוד ותשוקה? ענת לב אדלר היא סופרת, עיתונאית, יוצרת מוצרי תוכן לנשים, מרצה ומנחת סדנאות כתיבה, שבאמצעות גיבורות רבי המכר שכתבה – מתמודדת עם שאלות הנובעות מתוך משברים אישיים וצמתים משמעותיות בחייה.

מה ההבדל לדעתה בין משבר גיל הארבעים לחמישים? למה היא טוענת שזוגיות היא לא נעל סטילטו אדומה? ומה אנחנו יכולים ללמוד ממסעות החיפוש שאנחנו חווים בדרכנו? בסופו של דבר כולנו צריכים את המבט החדש שיגרום לנו להיוולד מחדש. היכולת לחזור ולהתפעם שוב ושוב ממה שיש לנו תלויה רק בנו.

בפרק מעורר מחשבה היא חושפת את מלאכת הכתיבה, את השינויים שחלו במפגש עם הקהל בעקבות הרשתות החברתיות ואת התובנות שמאפשרות להמשיך בעשייה ובתשוקה לחיים שלנו בעידן כל כך דינאמי, מתעתע ושופע הזדמנויות.

האם באמת כל הקלישאות נכונות? בפרק הבא תגלו את החומרים שהיוו השראה לספרים כמו 'אישה בעונת מעבר' ו'כותבת ומוחקת אהבה', את אירועי העבר שהביאו אותה לפעול למען נשים מוכות ואת האתגרים והתהיות שמייצרים סיפורים שיוצאים מן המגירה ונכנסים אל הלב
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הירשמו לניוזלטר של GANT

תמיד תישארו מעודכנים בקולקציות החדשות | הטבות | מבצעים