Podcast Main Banner

כל הפרקים


הפרקים זמינים גם באפליקציות ההאזנה

 

מי מפחד מביקורת? : יעל גולדמן מארחת את אמיר קמינר האיש שנוגע בחומרים שמהם עשויים חלומות כדי להביא את הסיפורים הכי מעניינים לתקשורת, הפסיק לכתוב ביקורות רעות ורק לפני מספר שנים רכש לעצמו טלפון נייד. יעל גולדמן פגשה את העיתונאי אמיר קמינר, מבקר המוזיקה, הקולנוע והמסעדות המיתולוגי, לשיחה כנה – הפעם על תקן מרואיין.
הוא נודע כאישיות בולטת בחיי הלילה של תל אביב והכניס ז'רגון חדש לחיי הקהילה הלהטבית, אבל לא הרבה לחשוף את חייו האישיים.

איך אפשר להפריד בין השגרה השוטפת לנוכחות באירועים נוצצים ולעבודה בסביבת הכוכבים הכי גדולים בעולם?

אני עדיין הילד מהמושב שהגיע למקומות הכי זוהרים אבל אני יודע שאני צריך לקחת את זה בעירבון מוגבל. אני נכבש בזה, אני מהופנט, יש לי משבר כשאני חוזר מפסטיבלים אבל אני יודע שזה לא החיים האמיתיים. החכמה היא לשרוד וזה ששרדתי בתקשורת הישראלית זה דבר שאני מתגאה בו.

האם קיים מקום ליצירה קולנועית בעידן המסכים הקטנים והטרנספורמציה הדיגיטלית? כיצד השפיעו עליו רגעי השיא בקריירה?

אמיר קמינר עונה על שאלות שנוגעות גם לביקורת עצמית ומוכיח שלכולנו יש עוד מה ללמוד >>
תיכנסו ל-ZONE : יעל גולדמן מארחת את ענת אשר כבר שנים שהמתכון של ענת אשר לבורקס דפי-אורז מככב ברשת, בתוכניות אירוח ובמדורים ועכשיו יש לכם הזדמנות להבין למה!

ענת אשר, נטורופתית בשיטת הזון, מתחזקת עמוד אינסטגרם פעיל במיוחד ברשת, מרצה ועורכת סדנאות, מלווה בקליניקה שלה אנשים בתהליכים משני חיים – כמו זה שחוותה בעצמה.

שיטת הזון שאותה למדה ופיתחה נועדה להתאים לאורח החיים של ה-121:
בניגוד לדיאטות אחרות, אין תפריט. החיים מלאים בסיטואציות שמערבות אוכל...ואם לא מלמדים את הבסיס אז אין כלים לקבל החלטות. לא צריך להיצמד רק לתפריט כי ברגע שיודעים שבכל סיטואציה בארץ ובחול יש מה לאכול, אפשר להתנהל בהצלחה
בפרק שעוסק באוכל אבל נוגע בעיקר בדימוי העצמי שלנו וביכולת לקחת שליטה על סדר היום, היא מספרת על סוגיות הנוגעות לחינוך ולהפרעות אכילה, לשינוי הרגלים וקבלת החלטות.

מה קורה לאנשים שיום אחד מסתכלים במראה ומפסיקים לזהות את עצמם? מהו הסוד לחיים בריאים? ואיך אפשר להפסיק עם הדרמות במטבח? כל זה ועוד בפרק הבא >>
יש מישהו בבית? - יעל גולדמן מארחת את מריומה בפרק הראשון של העונה החדשה של GANT TALKS בחרנו להביא סיפור שממשיך להדהד לנצח בלבבות כל מי שנקרה בדרכו.

קבלו את מריומה קליין שנטי – מייסדת בית השנטי, יזמת, מרצה, מדליקת משואה ומייסדת עמותת בית השנטי. כבר יותר מ–35 שנה היא מקדישה את חייה לנוער בסיכון: כ-60,000 ילדים ובני נוער שחוו התעללות קשה ונפלטו אל הרחוב, עברו תחת קורת הגג של בית השנטי וזכו להזדמנות שנייה לחיים. באמצעות שיטת הטיפול הייחודית שיצרה, המספקת מעטפת תומכת ורציפה – הם מצליחים לחזור למסלול ולבחור בעתיד מחדש.

כמי שחוותה בעצמה התעללות, מריומה מספרת על רגע ההארה שהביא אותה לפתוח את ביתה בפני זרים גמורים בתחילת הדרך: בגיל 21, בעקבות מפגש עם נערה שנאנסה, היא מבינה את השליחות שלה בעולם ואת הכוח המרפא שטמון בעזרה לאחרים.

בשיחה פתוחה, היא מספקת הצצה לעולם שבו הבחירה והאחריות האישית מתעלים מעל נסיבות הזמן והחיים.

אל תגיעו עם שאלות מוכנות, אתם עומדים לגלות שלפעמים השינוי מתחיל ברגעים שבהם אנחנו נותרים חסרי תשובות >>
לצחוק כל הדרך אל הדרמה: מיכל צפיר מארחת את שלום מיכאלשווילי כקומיקאי, שחקן, יוצר, מנחה טלוויזיה וחבר בהרכב המצליח מה קשור - שלום מיכאלשווילי נאלץ להתמודד עם אורח חיים אחר לחלוטין מזה שהכיר, בעקבות הקורונה.
מסתבר שגם עבור מי שיודע להמציא את עצמו כל פעם מחדש, על הבמה ומחוצה לה - מדובר בתקופה מורכבת במיוחד.

אין משהו בעולם שמשתווה לרגע הזה שאתה עומד עם חליפה מאחורי הקלעים, עם שני החברים הכי טובים שלך, שומע את הרחש שנייה לפני שהקהל מתחיל להתרגש ולמחוא כפיים

איך מפתחים ייחוד כקבוצה? מהו המדד של שלום להצלחה ומהו בעיניו ההבדל שבין צניעות לשחצנות? שלום מיכאלשווילי חושף בפנינו מה למד על עצמו לאחרונה ומגלה למה 1 ועוד 1 ועוד 1 זה הרבה יותר מ-3.
על כוחה של חברות, אופטימיות ומשפחתיות בדרך להגשמת החלומות שלנו >>

אופנה מהחלומות: מיכל צפיר מארחת את טל אלבלנסי פרבר היא גדלה באווירה של בדים, צבעים ואסתטיקה ופיתחה את טעמה הייחודי כבר מגיל צעיר, למרות שאולי הייתה טום בוי למראית עין. אושיית האופנה, יוצרת התוכן ועורכת האופנה של מגזין גו סטייל לשעבר, טל אלבלנסי, זוכרת את הרגע שבו דיפדפה לראשונה בחייה ב- TEEN VOGUE כרגע מכונן.

מה צריך כדי להצליח לבנות קריירה מקצועית וייחודית בעולם האופנה? איזה תפקידים קיימים היום לכל מי שמעוניין לעסוק בתחום? איך הקורונה השפיעה על מגמות באופנה ואיך מתרחשים שינויים אמיתיים בענף שמכתיב לכולנו איך לראות ולהיראות?

על דפוסי התנהגות וצריכה, על מקומה של האופנה בתרבות ועל האותנטיות שלנו בחיים וברשת: תקשיבו טוב, כי יש לכולנו עוד הרבה מה ללמוד >>

מילה של סוויסה: מיכל צפיר מארחת את ערן סוויסה כתב הבידור של ישראל היום ואושיית הרשת המדוברת ערן סוויסה, משוחח עם מיכל על הדרך המקצועית שלו כעיתונאי ואיש תקשורת ועל השינויים שחלו בה עם התפתחות המדיה החברתית.

כיצד מוצאים את הסיפורים הכי מעניינים? איך יודעים מה מושך את הקהל? מה עושים עם סקופ טוב ביד? ואיך מייצרים ביטוי אישי ויכולת השפעה ברשת?

בתוך עולמות האינסטגרם, אני מנסה היום לתקוף את הדברים ממקום אחר, בטור דעה, בדיחה, משהו בלעדי שאין לאנשים אחרים...

עוקבים אחריו באינסטוש? יש לכם את כל הסיבות לעקוב אחריו כל הדרך לפרק הבא >>

סופר וומן של החיים: מיכל צפיר מארחת את ליבנת קופיט היא יזמת, אמא במשרה מלאה, בעלת מותג התכשיטים והביגוד המצליח LA LUNA ומנהלת בכירה בחברת מייקרוסופט. ב-24 השעות שעומדות לרשותנו ביום – נדמה שליבנת קופיט מצליחה לעשות כמעט הכל.

מכירות מתחילות בלהקשיב וזה משהו שהוא זהה בכל תעשייה שבה אתה נמצא. אם אני יושבת מול לקוחות במייקרוסופט או ארגונים גדולים שרוצים לעשות שינוי או אם אני מסתכלת על הקהילה של המותג שלי - זה מתחיל בלהקשיב למה הם צריכים, מה הם רוצים, מה הם מחפשים ואולי לא מוצאים. כשיש את יכולת ההקשבה הזאת ואתה מחבר לה את התשוקה הגדולה שלך לפתור משהו ולעשות אימפקט על משהו – אז אתה מייצר משהו שאפילו לא צריך לדחוף ולמכור, כי הוא כבר קורה לבד

איך מנהלים במקביל שתי קריירות מגוונות ומשגשגות? איך מצליחים לפצח את המוצר שלך בעולם של שפע אינסופי? ואיך צומחים מעסק קטן לעסק גדול ומוכר בצורה נכונה? אישה אחת, אלף תובנות חשובות: פרק שהוא שיעור חשוב לכל בעל עסק שרוצה להמשיך ללמוד ולהתפתח >>

הכדור במגרש שלכם: מיכל צפיר מארחת את לירן שטראובר לירן שטראובר, מהשוערים המיתולוגיים והמוערכים של מכבי תל אביב ונבחרת ישראל לשעבר, מספר על הדרך שעשה בעולם הכדורגל ועל האופן שבו למד ללכת מחדש בסיום קריירת הספורט שלו ובתקופת הקורונה הנוכחית.

אתה אף פעם לא מבין מהו רגע הפרישה, עד לרגע עצמו...אתה מתעורר ומבין ששגרת החיים משתנה לחלוטין אחרי שנים של ריטואל קבוע...

איך מטפחים כישרון מגיל צעיר? איך מתמודדים עם התקשורת ועם מערכת היחסים עם הקהל? ומה אנחנו יכולים ללמוד מתקופת הקורונה על עצמנו ועל העתיד שלנו?

שיחה מפתיעה ומסקרנת עם האיש שמעיד על עצמו שהוא יודע להפוך כל לא לכן >>

לפלרטט עם חלומות - מיכל צפיר מארחת את שירה ברזילאי היא ידועה כ- @קוקטית, אמנית בינלאומית, ציירת וכוכבת עולה בשמי האינסטגרם – עם יכולת יוצאת דופן להביע את טביעת האצבע הייחודית שלה בכל מה שנקרה בדרכה.

הבנתי שהפיד שלי צריך לשקף את היצירה ואת המהות שלי בתור אומן...שצריך לספר סיפור. האינסטגרם זה כמו ספר חיים ואתה מחליט איזה פרק אתה מספר היום. צריך שתהיה שפה קוהרנטית שמייצגת אותך...המטרה שלי כשאני מעלה פוסט היא שעוד לפני שרואים מי העלה אותו – ישר מזהים שזה הקו האישי שלי

איך מפתחים קריירה בינלאומית בתחום האומנות? האם אומנות היא עניין של אימון ותרגול? למה חשוב ליצור חזון לעתיד כדי להצליח להתקדם? שיחה על כישרון והגשמה מקצועית שהמשיכה במחשבות על אהבה, זוגיות ואפילו שאיבת ביציות >>

לרקוד כאילו אף אחד לא רואה אותך: מיכל צפיר מארחת את איתי גאלו ימי הקורונה אולי השכיחו מאתנו את חיי הלילה, האירועים והמסיבות, אבל ה-די.ג'יי המוכר והאהוב בסצנה, איתי גאלו, אף פעם לא באמת עוצר במקום. בגיל 10 הוא כבר ידע מה הוא רוצה לעשות כשיהיה גדול וגילה את התשוקה שלו לחיים באמצעות המוזיקה והיכולת לשמח אנשים.

כשהתחלתי את הקריירה שלי כדי.ג'יי אמרו לי שדי.ג'יי זה לא אומן, אבל הייתה לי אמונה וידיעה שזה כן...חלק מהאומנות זה לבחור את השירים, להרגיש את הקהל, לספר את הסיפור, הדרך להציג את הדברים ולשדר אותם היא חלק מהעניין. בישראל לא הייתה בזמנו הכרה לדי.ג'יי...צחקו עלי...אבל אני התייחסתי לזה כל הזמן כאל אומנות

איך הולכים כל הדרך עם האמונה האישית? האם אנחנו באמת נולדים עם הידיעה של מה שאנחנו רוצים להיות? ועד כמה אנחנו מוכנים להילחם עבור החלומות שלנו? בפרק הבא תרקדו כל הדרך אל הגשמת מטרות >>

מוטיבציה מעוררת תיאבון: מיכל צפיר מארחת את שאול בן אדרת מסגר לסגר השף והיזם שאול בן אדרת לומד שלחיים אין באמת מתכון קבוע.

בתקופה שבה תחום המסעדנות סופג מהלומות רציפות הוא מבין שצריך להוציא את היצירתיות והחדשנות מחוץ למטבח – אל התובנות העסקיות שיכולות לגרום לעסק לשרוד ולהתפתח.

העשייה שלו בתקופת הקורונה דווקא צוברת תאוצה בפרויקטים משתנים למען הקהילה והאוכלוסיות המוחלשות. זה מה שגורם לו להמשיך לשים את הפוקוס על הדברים החשובים באמת.

מסעדה זה משהו שעובד ללא הפסקה...כשזה איננו אתה מרגיש ריקנות. אבל תמיד צריך למצוא את הדברים שמתחת לשטיח: למשל מפגש זום עם שפים ממדינות שונות בעולם...בסוף זה משתלם וחוזר אליך. אני איש עבודה ואני אופטימי

חם מהתנור: ללמוד על עשייה, כושר המצאה ושיתופי פעולה מהשף שעושה מהם מטעמים >>

INSTAGRAM LIFE: מיכל צפיר מארחת את אניה מרטירוסוב הדוגמנית ואושיית האופנה והסטייל אניה מרטירוסוב ממשיכה להמציא את עצמה מחדש באמצעות הרשת. כמי שהתחילה בענף הדוגמנות המסורתי טרום עידן הרשתות החברתיות, היא יודעת היטב לספר על הצלחה גם כשחוקי המשחק משתנים.

לדבריה, מעולם לא ענתה להגדרת הדוגמנית הקלאסית:

הייתי עוף מוזר...היו לי כביכול את כל הנתונים הדרושים אבל לא במונחים של הארץ...מהר מאוד הבנתי את זה וזה אף פעם לא עצר אותי, ידעתי שאני אצליח ושאני אעסוק בזה, שאעבוד קשה גם אם אצטרך לעשות את הדרך ההפוכה

מה השתנה בעקבות הפעילות שלה באינסטגרם?

זה עולם אחר לגמרי היום...כשהייתי דוגמנית לא נכנסתי לשום בית בישראל...אני מרגישה שעשיתי מעין גילגול. הצלחתי לפצח את פלטפורמת האינסטגרם ולהתכתב איתה ולהיחשף שם. זה גרם לי לספר את הסיפור שלי ולהראות את הצד שלי. הייתי משתפת המון בהורות שלי, בקשיים שחוויתי ביום-יום. הצלחתי להביא גם את עצמי וליצור תקשורת ישירה עם הקהל

על דפוסים משתנים והדרך לקחת אחריות על הסיפור שלכם. איך ואיפה? בפרק הבא <<

לעבוד על שריר ה-FUN: מיכל צפיר מארחת את לאה שנירר אשת העסקים, היזמית, מעצמת הפילאטיס ואושיית הרשת לאה שנירר אף פעם לא מפסיקה להפתיע.

במהלך השתתפותה בתוכנית מעושרות בערוץ 10, היא הבינה שעליה לנווט את המסרים והחוויות האישיות שלה משיח על עושר (ב-ע') לשיח על אושר (ב-א'). היא דיברה בפתיחות על היותה דור שני לשואה, על זוגיות בשלט רחוק, על טיפולי הפוריות שעברה ועל היכולת להגשים ולממש את הפוטנציאל שלנו בכל נקודת זמן.

גם בשיחה עם מיכל היא מבהירה לכולם:

לא, לא תמיד פאן. לקום לבוקר מבואס זה קודם כל להבין שזה בידיים שלנו ולנסות בעצמנו לשנות את המצב. זה לא סיסמאות ולא קלישאה...אין לי את הפריבילגיה להישבר. כאימהות וכנשים אנחנו חייבות להילחם בזה...קודם כל אני מזהה את הקושי והפתרון מול עצמי ואני אומרת: תעשו בשביל עצמכם!

תירוצים לתקופת הקורונה? לא תמצאו פה. מה כן? הרבה אומץ להיות מי שהיא, עמידה בניסיונות מאתגרים וידיעה שאושר אמיתי לא תמצאו בבנק >>

להיות מעכשיו הכוכב הבא: מיכל צפיר מארחת את יואב צפיר הרבה כובעים מאפיינים את איש התרבות, הקולנוע והטלוויזיה יואב צפיר: במאי, מפיק, עורך, תסריטאי ושחקן. אם תשאלו אותו, הוא עדיין בוחר לפני הכל בכובע של איש המשפחה, כשבשנת הקורונה החולפת הוא למד לתמרן בין כל אלה במתכונת מאתגרת ויוצאת דופן.

האם הצלחה מקצועית היא עניין של מזל?

גם למזל יש חלק בהצלחה, אבל מי שיש לו את הכישרון ואת האופי הנכון של חריצות ודבקות במטרה - בסוף יגיע. הוא ימצא את הדלת, את החלון או את המנהרה לזחול בה. וגם אם הוא לא יגיע...זה לא באמת משנה כי הוא עשה. העיקר זה לעשות. להתרכז בעשייה ולא ברעש שמסביב.

אז איך מנהלים את הרעשים שמסיחים את דעתנו? איך תהיו הכוכבים בריאליטי של חייכם? על רייטינג, כישרונות ויצרים אנושיים בעולם דיגיטאלי ודינאמי. צפיית חובה מה שנקרא >>

היופי שבפנים: מיכל צפיר מארחת את מירית גרינברג מירית גרינברג זכתה בתואר מלכת היופי של ישראל בשנת 1997 ולאחרונה עלתה שוב לכותרות בעקבות מאבקה בסרטן השד. בשיחה כנה ואמיצה היא מספרת על הליך הגילוי, הטיפולים וכריתת השד שעברה. מה מביא אותה לחשוף ולשתף ברשתות החברתיות את המלחמה הפרטית שלה? איך היא מוצאת את האמונה והכוח להתגבר על הקשיים שבדרך?

הייתי רדומה עם השנים...איבדתי עניין וחייתי את השגרה. האמונה שלי בעצמי חזרה. המקום הזה של באמת לקחת את עצמך בידיים הלך לאיבוד ולא ידעתי מאיפה להתחיל. אולי באמת הייתי צריכה את הסטירה הזו כדי להתעורר. אני לא בוכה בגלל זה, זה יכול להיות גם הברכה שלי.

מה הופך מאבק למתנה? מה קורה לגוף ולנפש במקומות שבהם אנחנו מגיעים לקצה?
שיחה מרגשת עם אישה שלמדה לאהוב את עצמה >>

לעצב חלומות: מיכל צפיר מארחת את אלון ליבנה המעצב אלון ליבנה מאז ומתמיד ידע לכוון גבוה: הכי גדול, הכי רחוק, הכי טוב.
בגיל 20 כבר עבד בבית האופנה של מעצב העל אלכסנדר מקווין בלונדון ומספר שנים לאחר מכן היה למעצב האופנה הישראלי הראשון שזכה להציג באופן קבוע את הקולקציה שלו בשבוע האופנה הבינלאומי בניו יורק ואפילו נבחר לעצב לכוכבת העל ביונסה:

בזמנו זה היה כמו חלום בלתי מושג...הגעתי לאצטדיון למדידות...אני משפשף עיניים, רואה אותה רוקדת ומופיעה בחזרות...ואני מבין שהיא הולכת ללבוש את השמלה שלי לכל אורך סיבוב ההופעות הבינלאומי

איזה מחיר צריך לשלם כדי להגשים חלומות? מה גורם לנו להמשיך להתאמץ בדרך?

תמיד חשבתי שאני טוב במה שאני עושה, אבל זה מלווה כל הזמן בביקורת עצמית מאוד גבוהה: מחשבות שלא עשיתי מספיק, שלא ניצלתי מספיק את הכישרון. מצד אחד אני מרגיש שאני טוב ומוכשר, מצד שני אין בי זחיחות. אני כל הזמן מחפש להשתפר וללמוד

החיים האמיתיים קורים מאחורי הקלעים של המסלול...
הצטרפו לשיחה על האופן שבו אנחנו יכולים לעצב את החלומות של עצמנו >>

במגרש של הגדולים: מיכל צפיר מארחת את עמרי כספי אנחנו נוטים לחשוב שיש מהות מרכזית אחת שמגדירה אותנו: העבודה שלנו, התפקידים שלנו, מה שחושבים עלינו. בפרק הראשון בפודקאסט, עמרי כספי שובר את תפיסות הערך העצמי המקובלות ומדבר על היכולת להרגיל ולאמן את המוח לאמונות מסוימות.
הכדורסלן הישראלי הראשון ששיחק בליגת ה-NBA, שחקן נבחרת ישראל וקבוצת מכבי תל-אביב, יזם ובעל הפודקאסט THE OMRI CASSPI PODCAST - מספר על תכונות האופי הנדרשות על מנת לכבוש יעדים, על הריטואלים הפרטיים והאימון המנטלי שהפך לחלק בלתי נפרד מדרכו האישית והמקצועית.

הצלחה היא אינדיבידואלית ויכולה לגעת בכולם. השחקנים הטובים בעולם הם לאו דווקא אלו שניחנו בכישרונות וביכולות הטובים ביותר...אני בטוח שבריאות הנפש והעבודה המנטלית הם חלק מכל משחק, מכל הישג, ניצחון או הפסד

איך הוא מתמודד עם פציעה בלתי מתוכננת רגע לפני שציפה לזכות עם הקבוצה שלו באליפות? מה גרם לו להפנים כבר בגיל צעיר שהכל אפשרי? מה מרגש אותו כיום ואיזה עוד חלומות הוא מצפה לשלוף מהמגירה ולקלוע ישירות לסל?

כשהוא אמר לנו שלמידה היא דרך חיים בשבילו – ידענו שהגענו לאיש הנכון במקום הנכון.

עכשיו תורכם >>
  

מבעד למדליה האולימפית: מיכל צפיר מארחת את ירדן ג'רבי האם אנחנו באמת מסמנים לעצמנו מטרות כבר מגיל צעיר?

ירדן ג'רבי זוכרת את עצמה מבקשת מאמא כרטיס לאולימפיאדה כבר בגיל 3. בגיל 6 היא התאהבה בג'ודו ממבט ראשון והחליטה להתמסר לאתגר.
הג'ודוקא הישראלית לשעבר, זוכת מדליית הארד מאולימפיאדת ריו דה ז'נרו (2016), אלופת ישראל, אלופת העולם וסגנית אלופת אירופה בעבר - מעידה על עצמה שלמרות הקריירה המקצועית שהחלה מוקדם, רק בגיל 19 זכתה לראשונה במדליה משמעותית כלשהי. לפניה מעולם לא סומנה בענף כהבטחה.

שאלנו אותה איך ממשיכים תמיד לנוע ולשאוף קדימה?

הלימוד מטעויות הוא הדרך הכי טובה לשפר את עצמך ולהתקדם - כמות הפעמים שהפסדתי באותו אופן או באותה צורה בקרבות שלי היא מאוד קטנה. למדתי כל הזמן לבחון, לשפר ולייעל את עצמי

משיח על מדליות דרך יוזמות יצירתיות בנדל״ן, הרצאות אישיות ודימוי נשי וחברתי - ירדן ג'רבי מעניקה לנו הצצה מיוחדת לתכונות הנדרשות על מנת להגיע להישגים במציאות שמשתנה מדי יום.

מהו חוק ה-24 של ירדן? ומה קורה לספורטאית אולימפית שנלחמת במשך שנים למען אותה מטרה, ביום שבו היא פורשת וצריכה למצוא לעצמה מטרות חדשות?
ירדן ג'רבי יודעת לתת נוק-אאוט לחיים האלה! ואתם? >>

לטפס לפסגות חדשות: מיכל צפיר מארחת את יובל שמלא מאז שהוא זוכר את עצמו הוא נהג לטפס על כל דבר אפשרי. כאשר נחשף לראשונה לקיר טיפוס והבין שמדובר בענף ספורט מקצועי - יובל שמלא מצא לעצמו ייעוד.
אתה לא יכול פשוט לטפס למעלה, אתה צריך לתכנן מראש את הצעדים. לקח לי המון זמן בטיפוס להבין שאם אני רוצה להצליח אני חייב להיעזר בראש וכל פעם לתכנן את מה שאני הולך לעשות
מהו אימון נפילות? איך משפרים אסטרטגיות למידה? מתי יוכל לחזור להתחרות ומה צופן עבורו חלום האולימפיאדה?
שמלא הוא מטפס מקצועני בענף טיפוס הובלה, מהווה חלק מסגל נבחרת ישראל בטיפוס, זוכה אליפות ישראל לשעבר וזוכה העונה הראשונה של תוכנית הריאליטי נינג'ה ישראל
. בשיחה אישית למדנו ממנו איך מטפסים לקראת מטרות ולמה זה כל כך חשוב למצוא דרכים לעשות גם את מה שאנחנו פחות אוהבים. תקשיבו לו, הוא יודע מה הוא אומר >>

הגוף שבנפש, הנפש שבגוף: מיכל צפיר מארחת את דניאל גל איך הייתם מתמודדים עם מחלה שהופכת אתכם למשותקים מהצוואר ומטה? בגיל 12 לקתה השחקנית המוכשרת דניאל גל בתסמונת גיליאן-ברה ששיתקה כמעט את כל גופה. היא הייתה על כיסא גלגלים ולאחר מכן למדה למעשה לחיות מחדש באמצעות שיקום ארוך ואינטנסיבי.
ללא ספק, תסריט בלתי צפוי עבור מי שהפכה רק מספר שנים לאחר מכן לרקדנית מקצועית בלהקת המחול בת-שבע:

הריקוד חינך אותי לעבודה קשה. האינטליגנציה של הגוף יודעת שאימון מוביל לשלמות, אתה זוכר בגוף את חוסר ההצלחה וכשאתה פתאום מצליח זה קסם

כיצד היכולת שלנו לשתף בסיפורים ובחוויות מאחדת בינינו? למה אנחנו מענישים את עצמנו בניסיון להתגבר על טראומות מהעבר? איזה כוח טמון ביכולת הבחירה שלנו בכל רגע נתון?
דניאל גל, שמרצה כיום על הניצול המיני שחוותה בצעירותה, משמיעה בפרק את קולה החכם, האמיץ והמסקרן כפי שבא לידי ביטוי על הבמה, על המסך ובחיים עצמם. האמת היא שיכולנו להקשיב לה עוד שעות...אבל עכשיו הגיע הזמן שלכם >>

חולם בתמונות: מיכל צפיר מארחת את עידו איז'ק הצלם ואושיית הרשת עידו איז'ק גילה את תשוקתו לצילום כבר בגיל 13 ומאז הפך לשם דבר בעולם האופנה והתרבות. הוא שינה את חוקי המשחק של הצילום המסורתי כשהחל לצלם קמפיינים בינלאומיים באמצעות מצלמות של טלפונים סלולאריים.
איך חוזים את המגמות של העתיד? איך מייצרים תוכן נחשק בעולם תחרותי? ומהי החשיבות של אמונה עצמית?
עברתי בין כל כך הרבה אנשים שאמרו לי לא...אבל פתאום בא בנאדם אחד שאמר לי כן! זה יכול לשנות הכל...
איזק משמש כיום כפרזנטור של סמסונג ישראל, בעלי החברה I DO CVM, מעביר סדנאות לצילום בסלולר ומרצה מבוקש בנושא כאחד מיצרני התוכן המובילים בישראל. הוא מעיד על עצמו שחלק מהתהליך הוא לדעת להיות במקום הנכון, בזמן הנכון. אז בקיצור: טוב שבאתם >>

החיים הם לא סיפור הישרדות: מיכל צפיר מארחת את יוסי גינסברג אם תשאלו את יוסי גינסברג, חלומות הם תבנית של המציאות ושום דבר לא נוצר אלא אם כן אנחנו חולמים אותו קודם. ההרפתקן, איש העסקים, הסופר, המרצה והפעיל ההומניטרי יוסי גינסברג ניצל ממסע ביערות הגשם שבאזור טואיצ'י (בוליביה) ב-1981 ומאז מיישם את חוקי הטבע שלמד בכל הדרכים בחייו.
הגיבורים האמיתיים הם הגיבורים של היום-יום. במצב קיצון להיות גיבור זו לא חוכמה... מצבים של קושי הם לא עניין של בחירה, אבל להיות קורבן זו תמיד בחירה!
האיש שהפך את הלמידה לשגרה ואת השגרה להרפתקה, יצליח לעורר גם בכם את הכמיהה לחוות את החיים כמסע >>

חמש יחידות בתקשורת: מיכל צפיר מארחת את איציק לוי כמה פעמים יצא לכם לשמוע את המשפט: תקשורת היא הבסיס להכל?
עבור איציק לוי, סגנונות ומיומנויות תקשורת הם הכלים שבזכותם הפך למאמן בעל מוניטין בעולם האימון וההתפתחות האישית והמקצועית.
תקשורת אפקטיבית מובילה ליצירת אפקט...לא רק במובן של סגירת עסקה וכסף, אלא השפעה. להצליח לזרוע משהו בקרבו של אדם איתו אני מתקשר ובהמשך לראות כיצד זה ינבט

איזה סגנון תקשורת מאפיין אתכם? האם חולשה יכולה להיחשב גם כחוזקה? והאם אתם מנהלים תקשורת פנימית עם עצמכם?
לוי הוא מאמן לתקשורת אפקטיבית, מרצה ופרפורמר - מנחה מופעי אימון , מוביל תהליכי סדר ארגוני ומאמן אישי בתהליכי בוסט. מקולו הייחודי על שפת התקשורת האפקטיבית תוכלו להבין מהו האפקט שאותו אתם מבקשים להשאיר בעולמכם >>

להיות אייטם: מיכל צפיר מארחת את גלי בראון לאישה שפגשה את החולמים הכי גדולים של תעשיית הבידור בעשרים השנים האחרונות יש הרבה מה לומר על היכולת שלנו לנהל קריירה משגשגת ולהפוך למותג מוביל. העורכת האגדית של התוכנית גיא פינס חושפת את הסודות שהובילו אותה להצלחה ולהכרה מקצועית.
אתה אף פעם לא מרגיש שהצלחת. אתה אף פעם לא אומר I DID IT, אתה אף פעם לא נח על זרי הדפנה...אתה כל הזמן חושב שאתה יכול יותר
איך מגיעים לאודישן כדי להיות כתבים אצל גיא פינס? איך בונים קריירה מסקרנות טבעית?
מה יכול להפוך גם אתכם לכוכבים ואיך כל זה קשור לרותם סלע ואסי עזר?

בהרצאתה הייחודית, אסטרטגיה בצהוב- איך לנהל את מהדורת חדשות הבידור המובילה בישראל, עוסקת בראון בדילמות המוסריות והתקשורתיות ממהלך הקריירה שלה וכאן בפודקאסט תוכלו ללמוד באמצעותן על הדרך לחלום ולהגשים >>
 

 

 

 

הירשמו לניוזלטר של GANT

תמיד תישארו מעודכנים בקולקציות החדשות | הטבות | מבצעים