כל הפרקים

הפרקים זמינים גם באפליקציות ההאזנה

GANT TALKS • לא מחפשת השראה: יעל גולדמן מארחת את לייזה פאנלים

GANT TALKS • לא מחפשת השראה: יעל גולדמן מארחת את לייזה פאנלים

לייזה פאנלים נולדה בשם חגית ביליה, היא בלוגרית אוכל, מחברת ספרי בישול, יוצרת ומפתחת סדרות טלוויזיה וכותבת ספרי ילדים.

כבר 35 שנה שהיא מרגישה חיילת בודדה..., מאז עזבו את הארץ הוריה ועברו לחיות בחול. מאז היא התחילה לבשל ולהעמיד בכל בוקר סירים כדי להפיץ ריח של בית. הבישול עבורה הוא כמו נגינה, היא אומרת שברגע שיודעים תווים, יודעים לנגן כל יצירה, ככה זה גם בבישול, ברגע שמבינים יכולים לנגן הכל במטבח.

לדבריה: מה אישה צריכה? אהבה, וזה בהחלט גם מה שהיא צריכה, האסקייפ רום שלה הוא המטבח והיא לא מוכנה שאף אחד יפריע לה שם, והיא כבר יודעת שאין דבר כזה, אין זמן, זמן זה משהו שאת יוצרת לעצמך!

בישול בעינה צריך להיות קל, קל ושוב קל, כי החיים מסובכים מספיק היא אומרת. ואם לא מסובכים אז מורכבים ומלאים במשימות ואנחנו הרי רוצים להספיק כל כך הרבה ב-24 שעות ככה שהבישול צריך להיות טעים, בריא ומהיר.

GANT TALKS • שיחה מלב אל לב: יעל גולדמן מארחת את אורי פפר

GANT TALKS • שיחה מלב אל לב: יעל גולדמן מארחת את אורי פפר

אורי הוא שחקן ישראלי עם קריירה בינלאומית ונשוי לאחת והיחידה יעל שלנו.
פפר נולד בירושלים וגדל בשכונת הגבעה הצרפתית, את שירותו בצה"ל עשה תחילה בגולני ובהמשך בגלי צה"ל. לאחר שחרורו מצה"ל טס לניו יורק ללמוד משחק בסטודיו של לי סטרסברג.

סרט אחד של רמבו בגיל 8 שינה את מסלול חייו, מהסרט הוא יצא עם האמונה, שאם תשקיע במשהו שאתה אוהב, השמים הם הגבול והכל אפשרי!! המנטרה הזו עדיין מתדלקת את חייו בכל מה שהוא עושה.

פפר שיחק בסרטיו של מל גיבסון ושיחק גם לצד שחקנים בינלאומיים כגון: ג'ון מלקוביץ', סמואל ל. ג'קסון, ניקולס קייג' ועוד, למרות זאת, אורי פפר מעדיף לגור בין תל אביב ללוס אנג'לס מאשר לעבור לחו"ל, הוא אוהב שהמרכז של משפחתו הגרעינית נמצא בישראל

הוא ויעל מגדלים 3 ילדים מקסימים וכשהוא לא נמצא על סט הצילומים תוכלו למצוא אותו רץ בין הגינות, הים והפעילויות יחד איתם.

GANT TALKS • ההתמדה משתלמת: יעל גולדמן מארחת את המדליסט האולימפי אורי ששון

GANT TALKS • ההתמדה משתלמת: יעל גולדמן מארחת את המדליסט האולימפי אורי ששון

אורי ג'ודוקא ישראלי, זוכה מדליית ארד מאולימפיאדת ריו דה ז'ניירו 2016 בקטגוריית המשקל של מעל 100 ק"ג ומדליית ארד מאולימפיאדת טוקיו 2020 בקטגוריית הנבחרות המעורבות. פעמיים ברציפות סגן אלוף אירופה/

הכל התחיל בירושלים של שנות ה-90, בגיל 9 הוא נחשף לראשונה לענף ומאז הכל היסטוריה, לדבריו: " זה היה פשוט התאהבות מהרגע הראשון, קודם כל הרעיון הזה שאתה חותר כל הזמן לניצחון, ושאתה מכבד גם את המאמן שלך וגם את המתחרים שאיתך ביחד על המזרן, זה הרגשתי שהשילוב הזה הוא שילוב מאוד מיוחד מאוד יפה. בתור ילד זה נתן לי הרבה ביטחון".

אחרי שהתמיד לאורך שנים התחיל לקצור את הפירות, הסוד שלו הוא מטרות קטנות וקרובות, לא להסתכל רחוק מידי... לדבריו: " המטרות הרחוקות הן צריכות להיות בדמיון אבל הן לא צריכות להיות כל יום בראש, אנחנו צריכים לחשוב איך להיות טובים יותר, היום באימון בערב ולמחרת האימון בבוקר, זה מה שספורטאים ברמות הגבהות עושים".

כמה ספורטאי זה ההורים שלו?
" זה המון, זה המון, אני חושב שבלי ההורים שלי, בלי התמיכה שלהם אין סיכוי שהייתי מגיע לאן שהגעתי, מצד שני זה גם היכולת להיות, איך אני אומר, היכולת להיות מעורב אבל לא להתערב, לדעת מה קורה"

GANT TALKS • לאכול את העולם בביסים גדולים: יעל גולדמן מארחת את נועה רוזין

GANT TALKS • לאכול את העולם בביסים גדולים: יעל גולדמן מארחת את נועה רוזין

נועה רוזין, מתגוררת בתל אביב עם בן זוגה אריאל לייזגולד, אמא ל-2, מגישת טלוויזיה, עיתונאית שמתמחה בתחום הקולינרי, אושיית אינסטגרם ובעיקר אשת עסקים.

עם לוז שלא יבייש את ראש הממשלה, נועה מג'נגלת בין הבית, לעבודה, לחיים, ולספורט שהיא כל כך אוהבת. לדבריה: אני עושה הרבה דברים, אני קוראת לעצמי לפעמים תמנון, כי כל יד עושה משהו אחר.

כולם חושבים שהיא פרצה בוואלה אבל הפריצה האמתית הגיעה בגיא פינס, היא מספרת על האהבה לאוכל וזה שהעולם הקולונרי מלווה אותה ואת משפחתה מהיות קטנה. תמיד היה עיסוק סביב אוכל, אם זה טיולים קולינרים או מקום חדש שנפתח, הם תמיד שם.
היא לא גדלה בין הסירים של אמא, הלכה ללמוד קולונריה כי הבינה שהיא רוצה לדעת טוב יותר את התחום שאותו היא מסקרת, אוכל בשבילה הוא תאוות החיים, וכשהיא מייצרת תוכן יש לה ממש חדוות יצירה ועשייה.

GANT TALKS • זמן לאהבה: יעל גולדמן מארחת את רוני שינקמן

GANT TALKS • זמן לאהבה: יעל גולדמן מארחת את רוני שינקמן

רוני שינקמן, בת 29 נשואה לברק ואמא לג'ון, היא סופרת, בלוגרית, מובילת דעת קהל עם ערוץ אינסטגרם משגשג. העבודה הכי חשובה שלה היא לחבר בין אנשים, הפרויקט שלה החברים של רוני חתום על 138 זוגות נשואים, 8 תינוקות, ואלפי זוגות פעילים, כאלה שיוצאים 3 חודשים ומעלה, זה הישג אדיר!!

איך התחיל פרויקט הקופידון שלך?

גדלתי בבית שלא הייתה בו זוגיות יפה זאת אומרת ההורים שלי התגרשו כשאני הייתי ממש קטנה, אמא שלי התחילה מערכת יחסים ישר אחרי עם מישהו שהיה באותו תחום שלה, אז הם כזה תמיד היו מתחרים, לא היה פירגון הדדי...., וכל הזמן הסתכלתי על זה מהצד וראיתי משפחות אחרות של חברות שלי והייתי כזה חוקרת בתור ילדה כבר זוגות אחרים ובודקת מה מבחינתי הדבר האידיאלי, וקראתי המון ספרים, ולאט לאט נכנסתי לזה, כבר כתבתי על זוגיות כילדה בת 12"

היא מאמינה שבזוגיות האידיאלית יש הרבה פירגון וחברות טובה ורצון לגרום לצד השני להצליח ושהוא יהיה מאושר, ומבקשת להזכיר לכל הזוגות שנקלעים לקשיים את ההתחלה, לדבריה: "כשהחלטת להתחתן עם מישהו כנראה הוא עשה משהו שהוא היה מספיק משמעותי עבורך כדי שתגיעי למסקנה שאיתו את רוצה לחיות כל החיים"

GANT TALKS • בתנועה מתמדת: יעל גולדמן מארחת את מיטל וינברג

GANT TALKS • בתנועה מתמדת: יעל גולדמן מארחת את מיטל וינברג

מיטל וינברג, אושיית אופנה, משפיענית רשת, מעצבת אופנה, קריאייטיב דירקטור ומייסדת המותג Oma, שותפה ומייסדת סוכנות מיתוג DMWA.
האג'נדה שלה היא "ליצור עולמות חדשים שהם מתחשבים ולוקחים בחשבון את כדור הארץ הזה ואת האיזון שלו" ואת זה היא מנסה להעביר, היא מעודדת צריכה אבל הגיונית.

הקולקציה שלה אינה טרנדית, היא מורכבת מפריטים שאפשר לשלב וללבוש בכמה דרכים וצורות, ובך לייצר יותר לוקים לאותם הפריטים. היא מדגישה את האיזון שבין אופנתי לעל־זמני, אלו פריטים שיכולים להראות בהם אלגנטיים והכי ׳פיין׳, אבל הם יתאימו גם לחופשה נינוחה על שפת ים.

בין חברותיה הטובות תמצאו את גל גדות, רותם סלע, מלי לוי, מיה דגן ועוד..

אז מי היא באמת מיטל וינברג? אושיית אופנה רבת פעלים?

GANT TALKS • מנגישה לכם את החדשות : יעל גולדמן מארחת את יעל אודם

GANT TALKS • מנגישה לכם את החדשות : יעל גולדמן מארחת את יעל אודם

יעל אודם היא עיתונאית ואשת טלוויזיה ישראלית. כתבת החינוך ומגישת חדשות בחברת החדשות ובקשת 12, סיימה תואר ראשון בהצטיינות בתקשורת ומנהל עסקים.

בגיל 38, היא מג'נגלת בין העבודה התובענית בתל-אביב וירושלים לבין הבית, ההורות והתשוקה שלה להשפיע לטובה על חיים של אנשים. אני אוהבת להשפיע על חיים של אנשים, זה משמעותי לי להיות מעורבת.

יעל נשואה לים, נשיקה הראשונה שלה מכיתה ו', הולכת אחרי החלומות שלה ובטוחה שעוד תשפר את מערכת החינוך. כששאלנו, מה קריטי מבחינתך לשנות במערכת החינוך היא ענתה: אני חושבת שהיחס מורה תלמיד, מבחינת זה שמורה וירטואוזי יצירתי מדהים ככל שיהיה, כשהוא נכנס לכיתה של 35-40 תלמידים הוא לא מסוגל... נגיד שהוא יראה את אלה שמפריעים או את אלה שמצטיינים, אבל יש הרבה תלמידים שקופים.

כמי שמושרש אצלה ערך החינוך וזה בוער בנפשה יעל מאמינה שיש הרבה מה לעשות ושהמערכת לא במצב טוב, שילד במדינה מקבל מעט מידי השקעה תקציבית, במערכת שהיא מיושנת ומסורתית.

GANT TALKS • התחקירים שלו הופכים את המדינה: יעל גולדמן מארחת את חיים אתגר

GANT TALKS • התחקירים שלו הופכים את המדינה: יעל גולדמן מארחת את חיים אתגר

חיים אתגר, נולד בארצות הברית, כשהיה בגיל 4 עלה עם משפחתו לישראל, התחיל את דרכו כסטנדאפיסט כשלמד משפטים וגם משחק והשלים תואר ראשון במחלקת הדרמה של החוג לתיאטרון באוניברסיטת תל אביב.

תקופה קצרה שיחק על מסך הקולנוע ומילא גם מספר תפקידי אורח בכמה סדרות, משם המשיך ככתב ספורט, תרבות, כמנחה ועיתונאי רציני, שעושה כתבות שהופכות את המדינה.


הוא מאמין שעבודה קשה משתלמת! וליתר דיוק, עבודה קשה היא חשובה לצד היכולת לרכוש כישורים.
הוא גדל בבית שהיה בהרבה מובנים הבוהמה הישנה, שאין כבר היום, על כל המשתמש מכך. לדבריו: היו חבורות מאוד מאוד פרועות בבית, היו מסיבות ואנשים מיוחדים יוצאי דופן, חלקם גם קצת מוזרים..., כל החיים חשבתי שאני אתרחק מהעולם הזה.


הוא לא מפחד מהיתקלויות מול המתחזים שהוא חושף, או האיומים שהוא מקבל בזכות התחקירים שלו. מבחינתו המורכבות הרגשית האמיתית היא ללכת עם הקורבנות.

GANT TALKS • שמה את הנשים על המפה: יעל גולדמן מארחת את הילה קניסטר בן דוד

GANT TALKS • שמה את הנשים על המפה: יעל גולדמן מארחת את הילה קניסטר בן דוד

הילה קניסטר מנכ"לית חברת און שחר, יושבת ראש מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל, ויושבת ראש מנהלת הנשים בקריית אונו. הילה מאמינה שרק על ידי קידום אחת של השנייה נוכל לצמצם את פערי הקריירה בין נשים לגברים ולאפשר ליותר נשים להיכנס לתפקידי מפתח.

כבר מעל שני עשורים שהיא פועלת במרץ לקידום נשים ומצליחה! הארגון שהיא ממנכלת מעסיק כ-100 עובדים מתוכם 94 נשים ו-6 גברים, על זה היא אומרת "סוג של אפליה מתקנת". השאיפה שלה, שבמשק הציבורי כולו, יחסי הכוחות יהיו 50:50 בין גברים לנשים.

התפקיד הכי חשוב שלה הוא להיות אמא, והיא מאפשרת לעובדים שלה לסיים את יום העבודה בחמש, חמש וחצי כדי שיוכלו להיות עם ילדיהם.

איך זה להיות בעולם שמנוהל על ידי גברים? מה הוביל אותה להצלחה? האם הדבר הבא הוא פוליטיקה? כמה פעמים ניסו להכשיל אותה ולשים לה רגלים? הפרק

GANT TALKS • מחשב מסלול מחדש: יעל גולדמן מארחת את צביקה הדר

GANT TALKS • מחשב מסלול מחדש: יעל גולדמן מארחת את צביקה הדר

צביקה הדר, מעל 3 עשורים שהוא מתבל לנו את חיי הפנאי, הוא קומיקאי, שחקן, מפיק, מנחה טלוויזיה, שדרן רדיו וסטנדאפיסט ישראלי ומה לא..., כששואלים אותו מה הוא עושה? הוא עונה אני עדיין עושה שטויות ואיך שהוא גם משלמים לי על זה.

לצד ההצלחה המסחררת שהגיע בגיל צעיר ונמשכה כמה עשורים, מתחיל לחלחל גם הגיל ואיתו הפחד להיות פתטי או לא רלוונטי ושיום אחד הכל יגמר, הוא מספר על רכבת ההרים של עולם הזוהר, על אתגרי החיים, ועל הרצון להישאר בתודעת הקהל.

חלום שלו להיות ג'וג'ו חלסטרה, כי הוא הדבר האמיתי! לבוא להגיד מה שאתה חושב בלי לדפוק חשבון, בלי להיות מודע, בלי מי טו, מי אר, יו אר, דר אר, ווי טוגדר... הוא עושה מה שהוא רוצה, אומר מה שהוא רוצה...

צביקה טוען שהוא ממש לא היפוכונדר, הוא לא סובל רופאים ואם הוא לא מת, הוא לא הולך לרופא!
אחרי האירוע הלבבי שהיה לו הוא מספר שהכל שמועה, שעובדים עלינו, לא נאונים לא אורות לא כלום, פתחתי את העיניים וראיתי את הרופאה מסתכלת עלי.

GANT TALKS • למטבח יש כוח מאגי: יעל גולדמן מארחת את שי-לי ליפא

GANT TALKS • למטבח יש כוח מאגי: יעל גולדמן מארחת את שי-לי ליפא

שי-לי ליפא, אשת קולינריה, מחברת ספרי בישול, מתכונאית (מפתחת מתכונים), עורכת קולינרית, יוצרת תוכן, מנחה ומגישת תוכניות בישול בטלוויזיה. שי-לי מאמינה שלמטבח יש כוח מאגי, והוא משפיע על כל הבית וכל תחומי החיים.

לשאלה על כך שהעולם קיבלת תפנית מאוד גדולה ותוכניות הבישול עברו לאינסטגרם ולבלוגים ובעצם כל אחד נהיה בשלן, היא עונה: בעיני זה מדהים, כי מי שטובה ומביאה משהו חדש ויש לה את הכתב ואת הרצון היא תצליח. בגלל זה כשמתייעצים איתי אני תמיד אומרת לך על משהו שאתה טוב בו שמעניין אותך וזה יצליח לך, אבל אתה צריך לייצר תוכן, אתה צריך לחדש

ושי-לי אכן מחדשת ומייצרת לנו תוכן, בשנה האחרונה 2 פוסטים שלה עשו שמות, יש לי חור בלב בצורה שלך, הפוסט שעשה גלים בימים לא ימים, חיבר וסחף אחריו עשרות אלפים מהארץ ומהעולם ונגע בכאב של אזרחים רבים.
את הפוסט השני עד הרגע האחרון היא לא חשבה שבאמת תשתף.. שם היא סיפרה כיצד סבלה בשנה האחרונה מעצבנות, חרדות, הפרעות קשב וריכוז ואיך הבינה שמדובר באיזון הורמונלי.

מתוך אמונה שצריך להקליל את החיים ושאף אחד מאיתנו לא המציא את הגלגל, שי-לי מרכיבה מתכונים יום יומיים מחומרי גלם זמינים שמתאימים לקצב החיים הישראלי, ואת הפרויקטים החשובים שלה פשוט מזמנת לעצמה.

איך היא מזמנת את זה? מה סודות האירוח שלה? מהם 5 החוקים במטבח של כוהנת הבישול? ומה הסוד לנישואים טובים ומאושרים?

GANT TALKS • מעז יצא מתוק - יעל גולדמן מארחת את אליטה

GANT TALKS • מעז יצא מתוק - יעל גולדמן מארחת את אליטה

אליטה אופק, תל-אביבית בת 31 ואמא ל-2 בנות, חייה ונושמת אוכל, סיפור חייה כולל עלייה לארץ ישראל בשנות ה-90 כבת ל-2 הורים חירשים על כל המשתמע מכך, התמודדות וניצחון מהפן החברתי וההתבגרות מהירה עד לחיי היום יום.
רגע אחד של יציאה מהשגרה בגלל תאונה, הפך את חייה לטובה, כיום אליטה בעלת בלוג אוכל בין הגדולים במדינה, המתכונים שלה הכי נצפים ומדוברים. מעצם היותה אדם שחי את העשייה, דבר הוביל לדבר והיא הרחיבה את הבלוג גם לערוץ אינסטגרם משגשג וחנות און ליין שמוכרת את חומרי הגלם בהם היא משתמשת.

אז איך כל התחיל?

אחרי התאונה נהיה לי הרבה זמן פנוי, מהמקום הנזקק בו מצאתי את עצמי (כמעט סיעודי) וברחמים עצמיים, נולד הבלוג הצבעוני, המשמח, המגרה והאופטימי שלי. התחלתי לצלם את הדברים שאני מכינה ומפה לאוזן החברים פשוט העבירו את זה הלאה וזה התחיל, נהיה ביקוש, אנשים שואלים אותי מה המתכון? ובמקום לרשום לכל אחד התחלתי לרשום את זה בסטורי ו... זה פשוט תפס.

מאיפה ההשראה שלך לאוכל?

בחופשות הקיץ הייתי נוסעת עם אחותי לסבתא שלי ברוסיה, יש לה בית שנקרא דאצה זו בקתה קטנה בלב יער והיא מגדלת שם הכל מאפס ומה שיש לאכול זה מה שמגדלים ומכינים... בתור ילדה הייתי צופה בה.... מאוד טרם לי, לראות איך מכינים ריבה, איך מכינים מלפפון חמוץ, בחורף אין שם כלום, אז כל מה שהיה בקיץ, היא הייתה משמרת ומחמיצה, יש לה חדר מלא בצנצנות של שימורים.

אליטה מנגישה לקהל שלה את המנות הכי שוות מהמסעדות הכי שוות ומראה להם שזה ממש לא בלתי אפשרי, ושכל מי שבאמת רוצה יכול להכין בבית מנות אוטנטיות וטעימות שלא יביישו אף שף, וגם נותנת פתרון למי שאין לה זמן להסתובב וללקט את חומרי הגלם על ידי האתר שלה ובו ניתן להזמין את כל מה שצריך למתכון מנצח.

GANT TALKS • אייקון מטיריאל : יעל גולדמן מארחת את אליעד כהן

GANT TALKS • אייקון מטיריאל : יעל גולדמן מארחת את אליעד כהן

הפריצה הגדולה של אליעד כהן, מפיק, דוגמן, איש עסקים עם מעל מיליון עוקבים באינסטגרם - קרתה לגמרי במקרה. תמונה שצילמו אותו כשעבד כברמן התפרסמה במגזין הגייז הבינלאומי 'ספרטקוס' ומשם הדרך לייצג את ישראל בעולם הייתה קצרה.
עוד קודם לכן הוא כיכב בסרטוני יוטיוב ובהמשך הפיק את ליין מסיבות ה-PAPA שנחשב כיום לאחד הליינים המובילים למסיבות גייז בינלאומיות. בין היתר, הקים מיזם מצליח בשם Gay-ville ומייצר קולקציות של פריטי אופנה ייחודיים.
בקיצור, גיי אייקון שנולד בעכו, השתחרר משירות קרבי בצבא וכבש את העולם הגדול בלי שום הכנה מוקדמת.
אז מה שומר עליו עם רגליים על הקרקע וראש שלא מפסיק לחלום?

"המון עבודה עצמית...כל לילה לפני שאני הולך לישון אני עושה חשבון נפש...תמיד לזכור מאיפה באתי ולא לתת להצלחה לסנוור. צריך לדעת לשמור את האנשים הטובים שאכפת להם ממך קרוב וזה הסוד לשמור על השפיות וההצלחה"

איך ממנפים הצלחה פתאומית לקריירה משגשגת? איך חיים עם הגעגועים לבית ולמשפחה?
כיצד התמודד עם הטרגדיה האישית שפקדה אותו?
שיחה מרתקת עם האיש שגאווה ותעוזה הביאו אותו הכי רחוק שאפשר

GANT TALKS • שימו שיר: יעל גולדמן מארחת את סמדר שיר

GANT TALKS • שימו שיר: יעל גולדמן מארחת את סמדר שיר

סמדר שיר היא סופרת, עיתונאית, מחזאית ופזמונאית שכבר בגיל 7 החלה לכתוב שירים וסיפורים באופן מקצועי ובגיל 9 נהייתה לע"ק (עיתונאית קטנה) בשבועון הילדים דאז "הארץ שלנו".
היא נחשבת לאחת מהסופרות המצליחות והמוערכות ביותר בארץ ואף זכתה בפרס אקו"ם בתחום הספרות לילדים ונוער.
בפרק שבו היא מתארחת, היא מעניקה זווית חדשה על חייה האישיים כאמא ל-6 ילדים וסבתא ל-8 נכדים, על זוגיות ארוכת שנים ועל חוויות משמעותיות שעיצבו את דרכה ובחירותיה לאורך הדרך.

מאיפה המוטיבציה להמשיך לכתוב?

"זה לא בחירה שלי בכלל, זה קורה כמעט מעצמו. אני מתעוררת בבוקר ויוצאת עם הכלבים לטיול וחושבת מה יהיה היום...וזה פשוט קורה. זה מסוג הדברים שבוחרים אותך."

איזה ראיונות בעיתון זכורים לה במיוחד? מהם שלושת הספרים שהכי השפיעו עליה לאורך השנים? למה זה כל כך מסובך לכתוב פשוט ואיך בכלל נולד שם העט שמלווה אותה עד היום?

על החיים שמאחורי השירים ועל הכתיבה כדרך חיים עם אישה מעוררת השראה שמהווה חלק בלתי נפרד מהתרבות הארץ-ישראלית.

GANT TALKS •עם רעב בעיניים: יעל גולדמן מארחת את רון יוחננוב

GANT TALKS •עם רעב בעיניים: יעל גולדמן מארחת את רון יוחננוב

רון יוחננוב הוא בלוגר ומנחה סדנאות בישול שבזכות כוחה של הרשת החברתית הצליח לאכול לארוחת בוקר את כל המכשולים שעמדו בפניו.
כבר בגיל צעיר בזמן שהחברים שיחקו כדורגל הוא גילגל בעיקר כדורי שוקולד, אבל למרות שתמיד נמשך לסודות המטבח החיים הובילו אותו לעבודה יציבה כפקיד ומנהל נכסים בחברת ביטוח.
כשעזב את השגרה הנוחה החל ליזום ולייצר לעצמו הזדמנויות חדשות: סדנאות בישול, פתיחת מסעדה, הקמת בלוג, השתתפות בתוכניות ושיתוף תכנים ברשתות החברתיות.

הדרך הייתה כרוכה בעבודה קשה ובשיעורים מחשלים:

כשסגרתי את המסעדה הגעתי לחובות של מיליון שקל...כל מה שבניתי במשך 30 שנה ירד לטמיון והפכתי להיות שקוף...לקחו לי את האוטו וכמעט לקחו לי את הבית והייתי בתהומות...ומצד שני התחלתי לפרסם מתכונים שעשיתי במסעדה וזה נתן לי פריצה מטורפת

איך שינתה מבחינתו הקורונה את כללי המשחק בעולם הקולינרי? האם באמת להיות בלוגר זה כמו להיות סינדרלה? מהו המתכון שנחשב לבסט סלר שלו עד היום? ואיך השפיע ניתוח השרוול שעבר על האהבה שלו לאוכל?

רון יוחננוב בפרק שמוכיח שיש הרבה יותר ממתכון אחד להגשמת חלומות

GANT TALKS •הגיע הזמן להתלבש: יעל גולדמן מארחת את מיטל ברונר

GANT TALKS •הגיע הזמן להתלבש: יעל גולדמן מארחת את מיטל ברונר

מיטל ברונר היא בלוגרית, סטייליסטית אישית, מפיקה ומרצה בתחום האופנה והסטייל, שלכאורה חיה חיים מלאי ניגודים: היא גדלה בבית דתי, מנהלת כיום אורח חיים מסורתי בתל אביב ועובדת בתעשייה אינטנסיבית ומוחצנת בתחום צבעוני במיוחד.
האישה שאולי ידועה כלפי חוץ בזכות האודם האדום והפאייטים, רואה בסטיילינג כשליחות אישית המחוברת ליכולת שלנו לעשות סדר לא רק בארון אלא גם בלב ובמחשבות.

איך הגעת לעסוק בסטיילינג?

זה משהו שתמיד היה בי. אבל לא היה מקצוע כזה לפני 25 שנה. אני זוכרת את עצמי בכיתה ב' מקנאה במישהי שגרה בקומה שלנו שיש לה חנות בגדים והם נוסעים לתל אביב...תמיד רציתי לבקש ממנה לקחת אותי איתה...במיינד שלי כבר ידעתי שאני רוצה להיות שם אבל עוד לא היו לי את הכלים

איך מוצאים את הקול הייחודי שלנו בעידן של אינסוף אפשרויות? האם טרנדים הם באמת פגי תוקף? למה טישרט לבנה גורמת לנו להיראות צעירים יותר ומהם חמשת הפריטים שכל אחת צריכה במלתחה?
פרק שיפשיט אתכם מהתפיסה העצמית המגבילה, רק כדי להלביש אתכם מחדש

GANT TALKS •רק מילה טובה: יעל גולדמן מארחת את עידו גרינברג

GANT TALKS •רק מילה טובה: יעל גולדמן מארחת את עידו גרינברג

המשפטים הקריאטיביים של עידו גרינברג, הידוע כיזם, יוצר ובעל המותג MISMAS, הפכו במהרה לסימן ההיכר שלו ומופיעים כמעט בכל מקום אפשרי: החל מהדפסים על כוסות קפה וחולצות ועד קעקועים ומשפטי השראה בבתי ספר. מי שעסק בפיתוח הפקות ומותגים בתעשיית הטלוויזיה והדיגיטל - הוא כיום מותג העומד בפני עצמו, עם עמוד אינסטגרם מצליח המונה מעל ל-140 אלף עוקבים, הרצאה בטד, שיתופי פעולה וספר חדש בחנויות.

איך קרה המהפך?

הרגשתי בגיל 35 שאני נוגע בקצה תקרת הזכוכית שלי. עשיתי דברים גדולים ובמקביל סיימנו טיפולים כימותרפיים לאחי הקטן שהיה חולה בסרטן...זה הכניס את ההבחנה הזאת של תעשה עכשיו כי אתה לא יודע באמת מה יהיה מחר. בהרבה מצבים המחלה של אחי הקטן מאוד עזרה לי להקליל ולהיות פחות מקורקע

מה משמעות הכינוי מיסמס? איך קשורה היכולת שלו להרכיב משפטים לסדרה גמביט המלכה? מתי חווה את תסמונת המתחזה והאם האינסטגרם יכול לשמש ככלי תרפויטי?

עידו גרינברג לא רק חושב על רעיונות טובים - הוא גם גורם להם לקרות.
פרק שמוקדש לאהבה למילים וליכולת שלהן לחולל שינויים לטובה בעולם.

GANT TALKS •תסתכלו בקנקן: יעל גולדמן מארחת את יערה ניר כחלון

GANT TALKS •תסתכלו בקנקן: יעל גולדמן מארחת את יערה ניר כחלון

איך מגיעים מיצירות בסטודיו במזכרת בתיה להזמנות גדולות מהחנות המוערכת ABC HOME בניו-יורק ומהרשת הבינלאומית ANTHROPOLOGIE ?

יערה ניר כחלון, בעלת המותג המצליח YAARA, הפכה את התחביב שלה ללימודים, ומשם למקצוע, ולהקמת עסק משגשג שהתחיל בקטן ומאז לא מפסיק לגדול. כלי הקרמיקה שאותם היא יוצרת בעבודת יד, בשפה ובטכניקה ייחודית, הם יפים ופונקציונליים – כולם בגוון לבן, אסתטיים, קלים ועמידים במיוחד. אומנם מדובר בקרמיקה, אבל הסיפור של יערה ניר כחלון הוא בעיקרו סיפור על שבירת תקרות הזכוכית, התמדה והרבה תשוקה והעזה .

איך כובשים את העולם?

פשוט ניסיתי. יום אחד נסעתי עם גיסתי לניו יורק וזרקתי למזוודה כמה כלים...נכנסתי לחנות מדהימה שחלמתי עליה עוד בזמן שלמדתי במנהטן...הסתובבתי במחלקת כלי בית, תפסתי את אחד העובדים ושאלתי אם הוא יכול לקחת את הכלים והקטלוג שלי ולשים על השולחן של הקניינית. למזלי הוא אמר לי כן ולמחרת התקשרו אלי להגיע לפגישה.

איך מפתחים רעיון למוצר? למה היא בוחרת ליצור כלי קרמיקה רק בצבע לבן? מה חשוב יותר -הוויזואליות או הפונקציונליות? פרק חדש על חלומות שנועדו להתגשם

GANT TALKS •כנגד כל הסיכויים: יעל גולדמן מארחת את שירה איסקוב

GANT TALKS •כנגד כל הסיכויים: יעל גולדמן מארחת את שירה איסקוב

שירה איסקוב, האישה שהפכה בעל כורחה לסמל במאבק לאלימות נגד נשים לאחר שניצלה מניסיון לרצח על ידי בעלה – מתארת ברגישות ובכנות מצמררת את סיפור הישרדותה האישי ואת החיים החדשים שאותם היא בונה כעת, צעד אחר צעד.מאיפה מוצאים את הכוחות להתמודד עם מציאות שמתפרקת ברגע אחד?


"הילד שלי. כואב לי שהוא חווה את החוויה הנוראית הזאת וגדל בלי אבא. אני רוצה לנסות להעניק לו את החיים הכי טובים שיש וחלק מזה זה ליצור הרבה שמחה ואושר בבית"


היא חשפה באומץ את תהליך ההחלמה שחוותה והחליטה להוות קול ופנים לנשים שנמצאות במצבים דומים. היא יזמה חוק לשלילת אפוטרופסות במקרה של עבירות אלימות חמורות במשפחה, הדליקה משואה בטקס יום העצמאות וממשיכה לפעול למען תוכנית ממשלתית לשינוי המדיניות הקיימת.


איזה פרטים היא זוכרת מהאירוע? איך נראים החיים שאחרי? לאיזו שגרה היא מייחלת?
כנגד כל הסיכויים, שירה איסקוב מעידה על עצמה שהיא אישה חופשיה ומאושרת בפרק שלא משאיר עיניים יבשות.

GANT TALKS • תכתבו את עצמכם: יעל גולדמן מארחת את ענת לב אדלר

GANT TALKS • תכתבו את עצמכם: יעל גולדמן מארחת את ענת לב אדלר

עד כמה אתם אוהבים את העבודה שלכם? האם אתם מונעים מתוך ייעוד ותשוקה?
ענת לב אדלר היא סופרת, עיתונאית, יוצרת מוצרי תוכן לנשים, מרצה ומנחת סדנאות כתיבה, שבאמצעות גיבורות רבי המכר שכתבה – מתמודדת עם שאלות הנובעות מתוך משברים אישיים וצמתים משמעותיות בחייה.

מה ההבדל לדעתה בין משבר גיל הארבעים לחמישים? למה היא טוענת שזוגיות היא לא נעל סטילטו אדומה? ומה אנחנו יכולים ללמוד ממסעות החיפוש שאנחנו חווים בדרכנו?
בסופו של דבר כולנו צריכים את המבט החדש שיגרום לנו להיוולד מחדש. היכולת לחזור ולהתפעם שוב ושוב ממה שיש לנו תלויה רק בנו.

בפרק מעורר מחשבה היא חושפת את מלאכת הכתיבה, את השינויים שחלו במפגש עם הקהל בעקבות הרשתות החברתיות ואת התובנות שמאפשרות להמשיך בעשייה ובתשוקה לחיים שלנו בעידן כל כך דינאמי, מתעתע ושופע הזדמנויות.

האם באמת כל הקלישאות נכונות?
בפרק הבא תגלו את החומרים שהיוו השראה לספרים כמו 'אישה בעונת מעבר' ו'כותבת ומוחקת אהבה', את אירועי העבר שהביאו אותה לפעול למען נשים מוכות ואת האתגרים והתהיות שמייצרים סיפורים שיוצאים מן המגירה ונכנסים אל הלב

GANT TALKS • אישה לאישה עזרה: יעל גולדמן מארחת את טל חמווי

GANT TALKS • אישה לאישה עזרה: יעל גולדמן מארחת את טל חמווי

טל חמווי, פמיניסטית, עיתונאית ואקטיביסטית, היא לוחמת צדק שכבר מילדות גילתה מודעות מיוחדת לעוולות חברתיות

"שמתי לב לדברים האלה סביבי מגיל קטן, זה משהו שהייתי רגישה אליו, כמו שיש למישהי שמיעה מוסיקלית והיא שומעת צלילים שאחרים לא, עבורי הדברים האלה זעקו לי בפנים גם כשהייתי קטנה...זה הדברים שדיברתי, חייתי, והם אלה שהדליקו אותי. מה שעניין אותי זה לעשות דברים בתגובה למה שמכעיס אותי...לעשות צדק"

יחד עם שותפתה איריס שטרן-לוי היא ייסדה את עמותת המכללה שמטרתה לתת מענה לנשים שמנסות לצאת ממעגל הזנות וממצבי אלימות קשים. במסגרת פעילות העמותה הן עוברות טיפול נפשי משקם ומקבלות כלים ומיומנויות לשילוב תעסוקתי במגוון תחומים.

למה היא טוענת שהפמיניזם הציל את חייה? כיצד הלימודים במכללה עוזרים לנשים לגלות ולהגשים את החלומות שלהן? האם זנות היא תופעה מושתקת בחברה הישראלית?
בפרק הבא טל חמווי לוקחת אותנו למסע מעורר השראה על היכולת לנקוט עמדה, לחולל שינוי משמעותי בעולם ולהפוך את העשייה למען הצדק לעבודה במשרה מלאה

GANT TALKS • חיה בלנד משלה: יעל גולדמן מארחת את ליבי נחימובסקי

GANT TALKS • חיה בלנד משלה: יעל גולדמן מארחת את ליבי נחימובסקי

לליבי נחימובסקי, חב"דניקית מכפר חבד, אמא ל-6 ילדים, הידועה בזכות האינסטגרם כ"ליבי-לנד", יש כוח על שכולנו היינו רוצים לעצמנו: שמחה תמידית.

היא התחתנה בשידוך בגיל 18 ואחרי שנים בעבודה משרדית נתקלה בפרסומת לקורס הגשה טלוויזיונית והחליטה לממש את התשוקה שלה לתחומי הבמה. חמושה במצלמה שהפכה לחברתה הטובה ביותר, היא הקימה עמוד אינסטגרם אהוד במיוחד המהווה צוהר אל עולמה הפנימי, אל אורחות החיים של הקהילה שסובבת אותה ואל קו התפר שבין העולם החילוני לעולם הדתי.

"פשוט ידעתי שאני נורא אוהבת את זה וזה לא עניין אותי איך הסביבה מקבלת את זה. אני 100 אחוז בתוך זה ומכירים אותי גם בתל אביב וגם בבני ברק"

האישה האופטימית שהשתתפה בעבר בתוכנית ריאליטי, שהקימה עם משפחתה בית חבד בכרתים ושלא מפסיקה להיות בעשייה יצירתית גם מבעד לערמות הכביסה והבישולים, קוראת תיגר על מגבלות ומוסכמות חברתיים.

לאיזה עולם היא מרגישה שייכת יותר? איך ניצלה את תקופת הקורונה למינוף מקצועי ולמה באמת חשוב להיות בשמחה?

GANT TALKS • מי מפחד מביקורת? יעל גולדמן מארחת את אמיר קמינר

GANT TALKS • מי מפחד מביקורת? יעל גולדמן מארחת את אמיר קמינר

האיש שנוגע בחומרים שמהם עשויים חלומות כדי להביא את הסיפורים הכי מעניינים לתקשורת, הפסיק לכתוב ביקורות רעות ורק לפני מספר שנים רכש לעצמו טלפון נייד.

יעל גולדמן פגשה את העיתונאי אמיר קמינר, מבקר המוזיקה, הקולנוע והמסעדות המיתולוגי, לשיחה כנה – הפעם על תקן מרואיין.

הוא נודע כאישיות בולטת בחיי הלילה של תל אביב והכניס ז'רגון חדש לחיי הקהילה הלהט"בית, אבל לא הרבה לחשוף את חייו האישיים.

איך אפשר להפריד בין השגרה השוטפת לנוכחות באירועים נוצצים ולעבודה בסביבת הכוכבים הכי גדולים בעולם?

"אני עדיין הילד מהמושב שהגיע למקומות הכי זוהרים אבל אני יודע שאני צריך לקחת את זה בעירבון מוגבל. אני נכבש בזה, אני מהופנט, יש לי משבר כשאני חוזר מפסטיבלים אבל אני יודע שזה לא החיים האמיתיים. החכמה היא לשרוד וזה ששרדתי בתקשורת הישראלית זה דבר שאני מתגאה בו."

האם קיים מקום ליצירה קולנועית בעידן המסכים הקטנים והטרנספורמציה הדיגיטלית?
כיצד השפיעו עליו רגעי השיא בקריירה?

אמיר קמינר עונה על שאלות שנוגעות גם לביקורת עצמית ומוכיח שלכולנו יש עוד מה ללמוד.

GANT TALKS • תיכנסו ל-ZONE: יעל גולדמן מארחת את ענת אשר

GANT TALKS • תיכנסו ל-ZONE: יעל גולדמן מארחת את ענת אשר

כבר שנים שהמתכון של ענת אשר לבורקס דפי-אורז מככב ברשת, בתוכניות אירוח ובמדורים ועכשיו יש לכם הזדמנות להבין למה!

ענת אשר, נטורופתית בשיטת הזון, מתחזקת עמוד אינסטגרם פעיל במיוחד ברשת, מרצה ועורכת סדנאות, מלווה בקליניקה שלה אנשים בתהליכים משני חיים – כמו זה שחוותה בעצמה.

שיטת הזון שאותה למדה ופיתחה נועדה להתאים לאורח החיים של ה-121:
"בניגוד לדיאטות אחרות, אין תפריט. החיים מלאים בסיטואציות שמערבות אוכל...ואם לא מלמדים את הבסיס אז אין כלים לקבל החלטות. לא צריך להיצמד רק לתפריט כי ברגע שיודעים שבכל סיטואציה בארץ ובחו"ל יש מה לאכול, אפשר להתנהל בהצלחה"

בפרק שעוסק באוכל אבל נוגע בעיקר בדימוי העצמי שלנו וביכולת לקחת שליטה על סדר היום, היא מספרת על סוגיות הנוגעות לחינוך ולהפרעות אכילה, לשינוי הרגלים וקבלת החלטות.

מה קורה לאנשים שיום אחד מסתכלים במראה ומפסיקים לזהות את עצמם?
מהו הסוד לחיים בריאים? ואיך אפשר להפסיק עם הדרמות במטבח?
כל זה ועוד בפרק הבא

GANT TALKS • תיכנסו ל-ZONE: יעל גולדמן מארחת את ענת אשר